Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Şeyi İtmek

Rüyada bir şeyi itmek neye delalet eder?

Merhaba. Rüyamda odamda yeşil bir muhabbet kuşu uçuyordu. Bana doğru geldikçe onu elimle itiyordum, ona elimle vuruyordum. Daha sonra karşı koltuğa kondu ve orada siyah bir kuşa dönüştü. Başka bir kuşla kavga ediyordu. Daha sonra yeşil kuş şeklinde yanıma geldi elimi ısırıyordu. Bana zarar vermek istiyordu sanki, elimle ittikçe geri geliyordu elime. Sonunda onu elime aldım boğarak öldürmeye çalıştım, oda elimi ısırdı. olmuyordu. Daha sonra uyandım, bu ruya nasıl yorumlanabilir acaba ? teşekkürler.

Rüyada bir şeyi itmek yorumu

Rüyanız yaşamınızda yakın bir zamanda gerçekleşecek bir değişimi işaret etmektedir. Rüyada muhabbet kuşu görmek size inisiyatif ve yeni fikir eksikliği gösterir, daha sıra dışı, yaratıcı olmanız gerektiğini işaret eder. Rüyada itmek, birini veya bir şeyi ittiğini görmek gerçek hayatınızda başarılı olmak için harcadığınız enerji, çaba, cesaret ve yeni arayışları simgeler, gösterdiğiniz gayretlerin karşılığını bir gün mutlaka alacağınızı ifade eder. Kuşun yeşilden siyaha dönüşmesi, sizdeki değişimi göstermektedir. Huzurlu ruh halinden karamsarlığa gidişi temsil eder.

Rüyada itilmek neye çıkar?

Rüyada birisi veya bir şey tarafından itilmek iyiye yorulmaz ve itildiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatta bazı nedenlerle istemediği bir şeyi yapmak zorunda kalacağına ya da böyle bir şeyi yapmaya zorlanacağına delalet eder.

“Rüyada Bir Şeyi İtmek” için 3 yanıt

Rüyamda koca bi kus gördüm. Evin icindeydi cok büyük gagasi vardi ve ben ellerimle onun gagasini oksarken birde kapidan disariya ucmasi icin itiyordum. Bu ne anlama geliyor

Bir cinin kendisini ittiğini görmek
Merhaba adım Yunus 19 yaşındayım, bekarım, çalışmıyorum. Oturduğumuz ev satılmak üzere, bunun üzerine geçen gün rüyamda evimizin taşlığında durduğumu ama eve girmek istemediğimi hissediyorum, arkamdan bir şey beni itiyor gibi ama yürümüyorum, yerden ayaklarım az bir şey kesilmiş şekilde uçarak eve giriyorum. Beni itenin cin olduğunu düşünüyorum rüyadayken ve tam salona girecekken girmek istemeyip korkuyorum ve gözümü kapatıp besmele çekmeye başlıyorum, uyanıyorum. Evın salonundayım, abim yataga uzanmış duruyor “ne yapıyorsun burada” dıyorum, cunku abim üniversite için Aydın’da, o bana “ben uzun zamandır buradayım” deyip gülüyor, bununda rüya olduğunu hissediyorum ve bu ruyayı gördüğümde evde yalnızım ben uyanıyorum. O anda annemler kapıdan gırıyor, sankı onların geldiğini hissedip bir şey beni uyandırmış gibi bunun ne anlama geliğini çok merak ediyorum ve içimde bu rüyanın anlamını öğrenmem gerekli gibi bir his var, yorumlarsanız bu rüyayı çok sevinirim, sizden haber bekliyorum teşekkürler.

Yunus merhaba, görmüş olduğun rüya reel hayatında bazı nedenlerle yaşamının dengelerinin bozulduğunu ve bu yüzden bir takım işlerin yolunda gitmediğine işaret etmektedir. Lütfen rüyada cin görmek sayfasını incele.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir