Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İyileşmek

Rüyada iyileştiğini görmek ne demektir?

Rüyam da sol ayağımın üzerini bir böcek sokuyor ve görüyorum gerçek gibi ayağım birden uyuşmaya başlıyor ki, boşanmak üzere olduğum ve boşanırsam gerçekten büyük bir yükten kurtulacağım eşim yanımdaymış, o ayağımın üzerindeki böcek ısırığındaki zehri emiyor ve ayağım iyileşiyor.

Annemi de görüyorum, bir evdeyiz sonra böceğe kapıyı açıyorum tekrar sokmasın diye, çekinerek ve acayip bir ses çıkararak kapıdan çıkıp gidiyor, Allah hayır etsin, yorumlarsanız çok memnun olurum.

Rüyada iyileşmek tabiri

Meral selam,

Rüyada böcek görmek genel olarak akrabalar, arkadaşlar, tanıdıklarla olan ilişkiler konusunda mesajlar verir. Rüyada böcek görülmesi tanıdıklarla sorunları nasıl çözeceğiniz ve bu endişeleri nasıl atlatacağı konusunda ipuçları verirken rüyada böceğin cinsi, büyük veya küçük olması, rengi, ısırma, sokma, zehirleme gibi olayların olup olmamasına göre dikkatle analiz edilir.

Rüyada bir böceğin ayağınızı sokması sizin gerçek yaşamdaki rekabet durumunuz hakkında mesaj verir. Rakiplerinin boş durmadığını, sürekli sizin bir zayıf anınızı, dikkatsiz ya da güçsüz olduğunuz bir zamanı gözetlediklerini ve uygun anda darbeyi vurmak için fırsat kolladıkları anlatır. Bu iş hayatında bir yarış, eğitim yaşamında bir çekişme ya da aile yaşamı durumu olabilir. Çalışma hayatında sizi çekemeyen, eğitim hayatında önünüze geçmek isteyen veya eşinizi ya da sevgilinizi kıskanan ve elinizden almak isteyen kötü niyetli birisi olabilir. Böyle bir rüya görüldüğünde hemen sakin kafayla durum değerlendirmesi yapılmalıdır.

Eşinin zehri emerek sizi iyileştirmesi yani rüyada iyileşmek fiziksel veya duygusal bakımdan iyileşme arzunuzu göstermektedir. Yaşam şartlarınızı düzeltmek için güç ihtiyacınızı simgeler ve bana göre bu gücü eşinizden alabilirsiniz gibi görünüyor, lütfen bir kez daha düşünün.

Rüyada iyileşme teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamdaki kaygılarınız ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir