Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İyilik Görmek

Rüyada iyilik görmek neye çıkar?

Merhabalar ben Beyza, 21 yaşındayım, üniversite son sınıf öğrenciyim, sevgilim yok. Oldukça idealist bir insanım. Yaptığı işe inanan ve büyük hayalleri olan biriyim. Bu gece rüyamda yazılı bir tarih sınavına giriyordum ama daha önce o derse hiç girmemişim ve ilk defa giriyorum. Arkadaşlarım dediğim insanları yeni görüyorum yani yeni tanıyorum ama onlar beni zaten tanıyorlarmış. Sınavda bana hepsi yardım ediyor. Neyse sınavdan çıkıyoruz ve bir otobüse biniyoruz, benim akbilim yok. Hemen kızlar bana yardım ediyor ve akbillerini bana veriyorlar. Neyse ben basıyorum. Sonra otobüs ilerlerken kendimi biran büyük 3 metre uzunluğunda bir kayanın yanında yatarken buluyorum. Gözlerim kapalı yüzüme güneş vuruyor ve üzerime düşen balıklar var. Balıkların üzerime düşmesi ile uyanıyorum. Canlı 3 veya 4 tane orta büyüklükte balık düşüyor.

Sonra gözlerimi bir açıyorum ben ikiye ayrılmış denizin ortasında yatıyorum. Sağımda solumda donmuş dalgalar görüyorum. Ve o donmuş dalgaların içinde bir metreye yakın balıkta gördüm. Dalgalar donmuş derken buzlu değil yani sanki zaman durmuş dalgalardan durmuş. Deniz o kadar temiz ki dibi beyaz taşlarla doluydu. Ben yarılmış denizin içinde yürümeye başladım ve kıyıya ulaşmak istedim tam bir iki adım attım deniz hareketlenmeye başladı. İkiye yarılmış deniz kapanıyor ve ben ortasındayım. Son bir gayretle hızlıca kıyıya koşmaya başladım. Ve ben bir kuvvet yardımıyla sanki sıçramış gibi kıyıya bir güç yardımıyla ulaşmaya çalıştım. Eğer arkamdan beni iten veya uzun bir sıçramamı sağlayan bana iyilik yapan o güç olmasaydı ben denizde boğulabilirdim çünkü koşmaya başladığımda en az kıyıya 20 m den fazla vardı. Sonra kendimi dalgaların arasında onlara çarparak kıyıya ulaşırken buldum ve uyandım. 17 eylülü 18 eylüle bağlayan gece gördüm 2016. Lütfen biran önce cevap verin.

Rüyada iyilik görmek nasıl yorumlanır?

Beyza selam, gördüğün rüya şu anda yaşamında büyük bir rekabet içinde olduğunu anlatmakta, kendini çaresiz hissettiğin / hissedeceğin bazı zamanlarda her zaman yardımına koşacak dostların olduğunu belirtirken öte yandan da içinde gelen sese, sezgilerine daha fazla kulak verip tüm zorlukları aşacağını anlatmaktadır. Denizde seni arakadan iterek kıyıya ulaşmanı sağlayarak sana iyilik yapan güç aslında gerçek hayatta sahip olduğun yüksek moral değerlerin sende yaratacağı aktifliği, içindeki gücün açığa çıkışını simgelemektedir.

Rüyada iyilik görmek rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden ya da birisinden alacağı destekle büyük bir maddi kazanç elde ederek evinde  bereketin keyfine varacağını, refaha ereceğini gösterir. Rüyada iyilik yapmak rüyayı gören kişinin reel hayatında birisine uzatacağı yardım eliyle onun önemli bir sıkıntısını çözerek kendisini iyi hissedeceğine, içinde olduğu yalnızlık duygusundan uzaklaşıp, karamsarlığa düşmeyeceğine delalet eder. Çünkü yalnızlık ve umutsuzluk kişinin kendini kötü hissetmesine sebep olur. Yapacağınız yardım iyi düşünmeye başlamanıza, moralinizi yükseltmeye ve işinize daha sıkı sarılmanız yol açacaktır. Rüyada birinin başka birine iyilik yaptığını görmek kişinin çevresindeki güzel ahlaklı insanlardan alacağı pozitif enerji ile yakında büyük bir sevinç yaşayacağına, işinde başarılı olup amaçlarına daha kolay ulaşacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir