Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İzdiham Görmek

Rüyada izdiham görmek neye çıkar?

Merhaba, ben Eda 18 yaşındayım, bekarım ve hiç aklımda olmayan eski sevgilimi rüyamda gördüm. 3 yıl önce erkek arkadaşım tarafından terk edildim. Eski erkek arkadaşımın şuan başka biriyle ciddi bir birlikteliği var fakat 3 yıl aradan sonra çok garip bir rüya gördüm.

Ben yolda yürürken eski erkek arkadaşımı görüyorum, yanıma gelip benimle yürümek istediğini söylüyor, bende “tabi” diyorum, sonra caddeden karşıya geçiyoruz ve ben hızlı yürüyorum, o daha yavaş ve erkek arkadaşıma otobüs çarpıyor ve hemen orada yerde yatılı bir biçim sol ayağı çok garip şekilde şişmiş durumda. Bende hemen yardım için bağırmaya başlıyorum ve orası birden kalabalıklaşıyor, herkes bir izdiham içerisinde bir an onu göremiyorum ve herkese soruyorum o nerede diye. Bana mezarlıkta cevabını veriyorlar ve mezarlıga gidip ailesine soruyorum o yaşıyor mu lütfen söyleyin diye yalvarıp ağlıyorum.Yaşadığını söylüyorlar ve ben o sevinçle onu arıyordum. Sonra mezarlığın en tepesinde uzanıyor ailesi ve benim ailem onun yanında onu görünce hemen sarılmaya başlıyorum sevdiğimi dile getiriyorum sonra onun kız arkadaşı da bizi izliyor onu görünce bir an başka yerde buluyorum onu sonra orada dostumu görüp onunla barışığımızı söylüyorum ve hemen erkek arkadaşımın yanına geri gidiyorum.

Rüyada izdiham görmek yorumu

Eda merhaba, öncelikle eski erkek arkadaşı görmek rüya yorumu sayfasını inceleyin, orada anlatıldığı gibi bu rüyalar rüyayı gören kişinin yeni ilişkisinde daha özgür olmayı, kontrol ya da etki altına girmemeyi istediğini ifade etmektedir.

Rüyada izdiham görmek vahşi ve düzensiz davranış anlamına gelir. Bazı durumlarda daha kontrollü olmak ya da bazı şeylere daha fazla kısıtlama getirmek gerektiğini temsil eder. Rüyada bir izdihamın içinde kalmak sizin bazı kararlarınızı aceleye getirdiğinizi işaret eder, sonradan pişman olacağın bir şeyi yapmamak için kararını bir kez daha gözden geçirmeyi tavsiye eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise gerçek hayatınızda sıkıntılı bir dönemden sonra yeni bir döneme gireceğinizi ve tüm sıkıntıların sona ereceğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir