Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Izdırap Görmek

Rüyada ızdırap ne demektir?

Selamun aleyküm, ben rüyamda kendimi öldürmek istiyorum ve benim arkadaşımda aynısını benden önce yapıyor, bir evdeyiz ama kendimi cehennemde hissediyorum yani kendimi öldürdükten sonraki işkenceye görüyorum arkadaşımdan yanıma melek gibi biri geldi ve koluma iğne vurdu, ben seni öldürmem dedi ama ben hala ölmek istiyorum niye böyle bir şey yapıyorsunuz diyorum bana tebessüm ediyordu sürekli ama arkadaşımın çektiği ızdırap çok kötüydü zebani gibi biri kalbine mızrak saplıyordu iğne yapıldı ama ızdırap çekmeden uyandım ama hala kolumda iğnenin ağrısı duruyor. Teşekkür ederim.

Rüyada ızdırap çekmek yorumu

Rüyada ızdırap görmek, ızdırap çekmek sizin keder ve talihsizlik içinde olduğunuzu ifade eder. Rüyada ızdırap çeken, ızdıraplı birini görmek aslında durumun o kadar kötü olmamasına karşılık kendinizi bir felaketin içinde hissettiğinizi işaret eder.

Rüyada dağlanmak veya dağlandığını görmek gerçek yaşamınızda gereksiz bir harcama yaptığınızı ve bunun üzüntüsünü, pişmanlığını yaşadığınızı simgeler. Rüyada birini dağlamak veya bir şeyi dağladığını görmek gerçek yaşamınızda canınızı sıkacak bir kötü söz veya dedikodu duymaya ya da bir töhmet altında kalmaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir