Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İzin Görmek

Rüyada izne çıkmak neye işarettir?

Merhaba. Ben uzak bir yerde görev yapmaktayım, gördüğüm rüyada izne gelmişim ve ailemin elini öpmek istiyorum. Babamın elini öpmek istediğinde babam benim elimi alıp öpüyor. Anlamı nedir.

Rüyada izne gelmek nasıl yorumlanır?

Fatih merhaba, keşke hakkında biraz daha bilgi verseydin. Bulunduğun yer yurt içi mi? yurt dışı mı? asker misin? sivil misin? bilgileri önemli olabilirdi. Eldeki bilgilerle aşağıdaki yorum yapılabilir.

Rüyada izin almak, izin aldığını görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir dönem yaşadığını gösterir ve aynı zamanda da çok çalışarak bu sıkıntıların üstesinden geleceğine işaret eder. Rüyada izne çıkmak rüya sahibinin şu anda bulunduğu ortamdan uzaklaşmak, bir süre kafasını dinlemek ve bazı şeyleri sorgulamak için kendine zaman ayırmak istediğine alamet eder. Rüyada izinden dönmek gerçek hayatında kişinin bazı şeyleri sorguladığını ve bulduğu cevaplar sayesinde kendini mutlu ve huzurlu hissettiğini, çalışmalarına kaldığı yerden daha hızlı bir şekilde yeniden başlayacağına alamet eder. Rüyada izin vermek veya birine izin verdiğini görmek destek ve yardımınıza gereksinimi olan birileri olduğunu temsil eder.

Sen rüyada izne çıkıyorsun, belli ki bir konuda kafanı dinlemek, kedine biraz vakit ayırmak istiyorsun. Ailenin yanına gelmek kendini emniyette hissetmek istediğini gösterirken babanın elini öpmek istemen senin büyüklerine saygılı,  güzel ve sıkı aile bağlarına sahip, düzgün bir insan olduğunu simgelerken ilginç bir biçimde babamın senin elini öpmesi aslında reel yaşamda yaptıklarının tüm yakınların tarafından takdirle karşılandığını göstermekte, ailenin seninle gurur duyduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir