Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada İzlendiğini Görmek

Rüyada izlendiğini görmek neye çıkar?

Öncelikle merhabalar. Rüyamda kendimi evimde ve gayet rahat ev haliyle gördüm fakat ben evde sanki kimse yokmuş gibi rahat rahat davranırken (tırnağımı törpülüyordum) aslında beni biri izliyordu, yani filmlerde olur ya siz görmezsiniz ama o sizi görür. Sanki biri görünmezlik iksiri içmiş beni gözetliyordu.

Rüyada olan ben o kişiyi görmüyordum ama asıl ben farkındaydım birinin beni rüyamda izlediğini. O kişinin yüzü gözükmüyordu ama saçı yüzünün çene yapısı gözüküyordu ve sadece buraları bile beni terk eden erkek arkadaşıma çok benziyordu. Ben onu görmüyorum ama o beni izliyordu. Sizce bu rüyanın manası nedir? Rüyada izlenmek ne demektir? Şimdiden teşekkür ediyorum.
19, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada izlenmek neye yorumlanır?

Değerli üyemiz, rüyanızın ana unsuru rüyada izlenmek ikinci unsur ise rüyada tırnak törpülemek olup anlamları aşağıda yazacağım. Rüyada tırnakları törpülemek gerçek hayatınızda küçük sorunları gözünüzde büyüttüğünüzü, yalınç meseleleri abarttığını ifade eder. Detaylı bilgi için rüyada tırnak görmek sayfasını ziyaret ediniz.

Rüyanızın ana unsuru olan birisi tarafından izlendiğini görmek ise reel hayatınızda kimi şeyleri yapmaktan sakındığını, ertelediğini, bu şeyleri başaramamak duygusu taşıdığını işaret eder. Böyle düşünmekle içinize kapanıp belki de kimi fırsatları kaçırdığını, imkanlarınızı yeterince kullanmadığınızı simgeler. Bu rüyanın size esas söylemek istediği “böyle düşünür ve davranırsanız sonunda başarılı ve mutlu olmazsınız, bunların farkında olmalı ve ona göre davranmalısınız” demektir.

Rüyada sizi izleyen kişiyi erkek arkadaşınıza benzetmeniz ( ama kesin değil ) bu anlatılanların ilişkiniz ve erkek arkadaşanızla ilgili konular olma ihtimalini güçlendirmektedir.

“Rüyada İzlendiğini Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir