Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada İzmarit Görmek

Rüyada sigara izmariti görmek neye işaret eder?

Rüyamda eski nişanlım beni arıyordu. Telefonla sakin sakin konuşuyorduk. İkimizde birbirimizi çok özlediğimizi söylüyorduk. Ben onunla konuşurken kendi evimizde dolaşıyorum mutfaktaki çöpte sigara izmariti ve 2 tane alkol şişesi görüyorum. Ona nerede olduğunu soruyorum ve yanına gidiyorum.

Bulunduğu yer tarihi binaların olduğu bir sahil yeri, eski binaların arasından su akıyor ve o burada su kayağı yapıyordu, kafasında kask vardı. Beni görünce duruyor ve ben birde bakıyorum ki babamda orada. Eski nişanlıma “babamla ne zaman barıştın? onun burada ne işi var?” diye soruyorum “beni buraya o davet etti” diyor. Sonra ben bir sandalyeye oturuyorum ve önümdeki masaya başımı yaslıyorum. Oda masaya oturarak sakince saçlarımı okşuyor ve uyanıyorum. Lütfen yorumlayabilir misiniz ?

Rüyada izmarit görmek yorumu

Eski nişanlın hakkında açıklama için eski nişanlıyı görmek rüya yorumu sayfasını ziyaret etmelisin.

Rüyada sigara izmariti görmek sevgili ya da belirli bir kişinin bir özelliği, bir huyu hakkında hoş olmayan duygularınızı yansıtır. Rüyada yere izmarit atmak, izmarit attığını görmek birisiyle ilgili bir konu hakkında çok öfkeli olduğunuzu, duygularınızla mantığınızın çatışma içinde olduğunu işaret eder.

“Rüyada İzmarit Görmek” için bir yanıt

Annem rüyasında ayağımdan başlayarak vücudumun yandığını söyledi, sebebi ise ayağıma gelen bir sigara izmaritiymiş ve bulunduğumuz ortam cehennemi andirirken bazı yönlerine normal yaşadığımız hayat gibiymiş, çok merak ettim. Hayırlısı olur inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir