Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada İzolasyon Görmek

Rüyada izolasyon görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir ara hoşlandığım ancak aramızda bir şeyin olmadığı bir komşu kızını ve annesini gördüm. Ben odamın perdesinin arkasından kıza bakıyordum, o da balkonda sırtı bana dönük şekilde oturuyordu ve baştan aşağı simsiyah giyinmişti, ayrıca yine siyah bir de türban takmıştı. Bir ara onların apartmanında ısı izolasyonu için mantolama yapana ustalara gözüm takıldı “ne kadar zor iş yapıyorlar, bu işi neden yazın yapmayıp ta kışın yaparlar” diye düşünürken ustanın elindeki izolasyon levhası düştü ve balkonda kızının yanında duran komşumuzun kafasına çarptı, kadın çığlık atarak yere düştü. Bunların bir anlamı var mı?

Rüyada izolasyon görmek yorumu

Taha selam, gördüğün rüya gerçek hayatında bir aile sıcaklığı ararken (evlenmek, yuva kurmak anlamında) hüsrana uğramak, beklenmeyen zoruluklarla karşılaşma ihtimalini gözardı etmemek gerektiğini ifade edebilir.

Rüyada izolasyon görmek koruma ve sıcaklığı simgeler. İzolasyon yaptırdığını görmek kişinin kendini emniyette hissedeceği ve mutlu olacağı bir yuva, ev veya evlilik aradığını gösterir. Bu rüya alternatif olarak kişinin elindeki imkanları verimli kullanması gerektiğini ya da enerji tasarrufu ikazı gösterebilir. İzolasyon yapmak veya izolasyon yaptığını görmek rüya sahibinin dedikodu, iftira veya fitneden korktuğunu ve böyle bir şey yaşamamak için tedbirler aldığını temsil eder.  Rüyada mantolama görmek de aynı anlama gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir