Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Jakuzi Görmek

Rüyada jakuzi görmek neye işarettir?

Rüyamda kalabalık bir evdeyiz, ev tanıdık değil, daha sonra teyzemi görüyorum, kırmızı renkli kıyafetler giymiş, annemde koltuğa oturmuş, benim hakkımda konuşuyorlardı işte kötü yola düşer diye dürüst biri olmaz diye, çok korktum ama oldu gibi bir şeyler diyor.

Daha sonra sınıf arkadaşımla banyoya bakıyoruz banyoda jakuzi var onun üzerinde de küçük küçük hayvanlar var ama ne olduklarını hatırlamıyorum, bir tek yılan vardı onu çok iyi hatırlıyorum . Daha sonra arkadaşımla dışarıda yürüyoruz bana “eve gidince namaz kılacam, inşallah Allah kabul eder” diyor, bende “amin” diyorum. 17 yaşındayım, bekarım, Öğrenciyim.

Rüyada jakuzi görmek yorumu

Berna merhaba, görmüş olduğun rüyada unsurlar birbir ile alakasız, bu durum rüyanın önemli bir mesaj vermediğini gösterir, sanki gerçek hayatında geçen konuşmalar, yaşanan bazı şeyler, umut ve dileklerin yansıması gibi görünüyor.

Rüyanın ilk bölümünde geçen yabancı bir evde olmanız ölüm korkusu yaşandığını temsil ederken teyzenizi görmeniz aile özelliklerini ve değerlerini temsil eder. Kendi mirasına bir bağlantıdır. Onun kırmızı kıyafetler giymesi ise aslında aile değerleri arasında sizi çok heyecanlandıracak unsurlar bulunduğunu, onları fark etmek gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada banyo görmek rahatlama ihtiyacı çektiğinizi ifade eder. Üzerinizdeki bazı yüklerin sizi yorduğunun işaretidir.

Rüyada jakuzi görmek veya jakuzi kullanmak, tüm olumsuzluklardan kurtulup, temiz duygular ve mutlu bir cinsel hayat yaşamak istediğinizi ifade eder.

Arkadaşının namaz kılacağını söylemesi aslında sana bir mesajdır ve huzura kavuşmak için yaşamının manevini tarafını güçlendirmek gerektiğini hatırlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir