Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Jandarmalar

Rüyada jandarmalar neye işarettir?

Gece gördüğüm bir rüya, aradan neredeyse 24 saat geçti ama ben hala çok etkisindeyim. Erkek arkadaşimla birlikte gece vakti araba ile bir yoldan gidiyoruz. Sonra kahveli siyahli köpekler arabanin arkasindan koşturmaya başliyor, çok hizlilar, araba ile aynı hizda ilerliyorlar. Ben arabanın camını kapatmaya çalişiyorum, erkek arkadaşim da aynı şekilde ama camlar tuhaf bir şekilde tekrar açiliyor. Derken köpeğin ağzi erkek arkadaşimin boğazina yapişti ve tam yol kavşağinda iken arabayi durdurduk, köpekler yok oldu.

Erkek arkadaşimin göz bebekleri beyazlaşti, jandarmalar vardı yolda. Yardim istedim ağlaya ağlaya, hepsi başimiza toplandi ama yapacak pek bie şeyin olmadiğini söylediler. Erkek arkadaşim bayilmişti sonra kendine gelmeye başladi, ben onu öldü sandim. Ben onu hastaneye götürmek için arabayi sürecek iken kendine geldi ve aracı kullanmaya devam etti ve ben de o anda uyandim. Lütfen en kısa zaman içersinde yorumlayin. Çok endişeleniyorum. Şimdiden teşekkürler. Gönderen Sibem,

Rüyada jandarmalar görmek yorumu

Sibem merhaba,

Rüyanız, çok heyecanlı, dikkatsiz, özensiz bir yaşam tarzınız olduğunu simgelerken, yaşamınızdaki aşırı heyecan duygusu yüzünden olayları yorumlamakta sık sık hatalar yaptığınızı ve daha sakin olmayı öğrenmeniz gerektiğini simgelemektedir. Öte yandan rüyada jandarma görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyanın ana unsurları: erkek arkadaşla yolculuk, arabayla gittiğini, kahverengi kopek, siyah kopekler, köpek kovalaması, araba camı, köpeğin ağzı, göz bebekleri, jandarma, Yardim istemek, arkadaşın bayıldığını, birini hastaneye götürmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir