Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Japon Görmek

Rüyada Japon görmek neye delalettir?

Merhabalar, rRüyada japon görmeküyamda akşam imiş, caddede yürüyorum. Yanımdan üzerinde beyaz ceket olan bir çekik gözlü kadın geçiyor.

Aynı olayı daha önceden bir kaç kez yaşamışım. Kadın her seferinde bana selam veriyor. Ben kadının Japon kadın olduğunu düşünüp “burada ne yapıyor acaba” diye düşünüyorum. Sonra etrafta onlarca zabıta görüyorum. Bu kez gündüz. Japon kadın sokakta yemek satıyormuş ve zabıtalar onlar için gelmiş. Birden etraf kalabalık oluyor ve biz alkışlarla zabıtaları protesto ediyoruz. Birden sanki tüm zabıtalar ortadan kayboluyor. Ben yürümeye başlıyorum, ben üç tane caminin önünden geçiyorum. Tüm zabıtalar bu camilerin avlusunda namaz kılıyorlar.

Sonra başka bir yerde görüyorum kendimi. Sanırım kumsal gibi bir yer. O çekik gözlü kadında yanımızda ama rengi ilk gördüğümden bira daha koyu sanki ve Asya’da bir ülkeden geldiğini söylüyor. Yorumlarsanız sevinirim. Saygılarımla .

İsim / Takma isim : Özgür
Cinsiyetiniz : Kadın
Yaşınız : 35
Medeni durumunuz : Evli
Şu anki ruh haliniz : Umutlu
Rüyanızın konusu : Zabıta,cami avlusu, namaz, çekik gözlü kadın
Anahtar kelimeler : Zabıta,cami avlusu,çekik gözlü kadın

Rüyada Japon görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada Japon görmek güzel bir rüyadır, hayra yorulur. Evli biri rüyasında bir Japon görürse sağlıklı, mutlu bir yaşama işaret eder. Bekar birisi rüyada Japon görürse çok seveceği bir insanla evlilik yapıp, mutlu bir hayat sürecek demektir. Rüyasında bir Japon ile tanışmak rüyayı gören bir kişi kısa sürede güzel bir iş teklifi alır.

Rüyanızın ana teması o Japon kadını görmeniz olup, diğer olaylar senaryoyu zenginleştirmek amacıyla beyin tarafından oluşturulmuş görüntülerdir. Merak ederseniz zabıta, namaz kılmak, sahil rüya açıklamalarını da inceleyebilirsiniz.

Rüyada Japon görmek hakkında ilave bilgi

Rüyada bir Japon ile yemek yemek rüyayı gören birisi yakın bir zamanda bir davet, nisan, düğün gibi bir toplantıya katılıp, yeni insanlarla tanışacak demektir.

“Rüyada Japon Görmek” için 3 yanıt

Ruyamda japon bir kadinla geziyordum sonra park gibi bir yere girdik, orada cok dik bir merdiven vardi el ele tutulup o merdivenden indik sonra parkta cocuklarin kaydigi kaykayin aynisidan orada var. Biz kaykaydan. Kayip havuza duştuk ama ben tam kaykayin alt ucundan havuza girmiyorum cok derimmi. diye japona soruyorum derin diyo ben tam yuzmesini bilmiyorum sonra binmekten vaz geciyorum birden fakan makinalarin oldugunu goruyorum kardedimle makinanin yanina gidip ben duymeye pasip niyet tutuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir