Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Japon Gülü Görmek

Rüyada Japon gülü görmek ne manaya gelir?

Rüyamda platonik aşık olduğum erkek ile yolda yürüyorduk. Yolda bir bahçe gibi yerde dalında Japon gülleri gördüm fakat dıkenlerinden dolayı koparamadım, o rahatlıkla kopardı, tam bana verecekken Japon gülünü yere attı ve sonra aramız bozuldu ve uyandım. Bu rüya neye işarettir, teşekkür ederim. Elif.

Rüyada Japon gülü görmek tabiri

Elif merhaba. Rüyada Japon gülü görmek, çok istediğiniz bir yolculuğun yakında gerçekleşeceğini müjdeler.

Rüyada platonik aşık olduğun erkeği görmeniz ise uyanık hayatta gerçek sevgiye ve aşka muhtaç olduğunu, sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyduğunu gösterirken, onun Japon güllerini önce dalından koparması sonra yere atması, sizin gerçek aşkı bulmak için epey çaba sarf etmeniz gerektiğini göstermektedir.

Japon gülü hakkında diğer bilgiler

Rüyada Japon gülü yetiştirmek Çok güzel bir rüyadır. Japon gülünü yetiştirdiğini gören bekar bir bayan ise çok mutlu olacağı bir evlilik yapacak, evli ise çok sevimli bir kız çocuk sahibi olacağına işaret eder. Kurumuş Japon gülü, Rüyada Japon gülünün kuruduğunu görmek sizi seven ve özleyen kimi yakınlarınızı uzun süredir ihmal ediyorsunuz demektir. Onları hemen aramalısınız.

“Rüyada Japon Gülü Görmek” için bir yanıt

Rüyada Japonya’ya gitmek
Rüyamda babamla beraber Japonya’ya gitmiştik.Orada sokaklarda dolaşırken yakınlarda bir evliya olduğu söylendi. Ben onu ziyarete gittim.Sanki bekliyormuş gibi cok sıcak bir şekilde karşıladı elimden tuttu, daha sonra oradan ayrıldım.
Not:bu rüyayi bir kac sene evvelde görmüştüm ondan dolayi tabir ettirmek istedim, yaş 18 bekar öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir