Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Japon Halayı Görmek

Rüyada Japon halayı görmek nedir?

Ablam bana ne yemek istersin diye soruyor. Kizarmis balık mi yoksa kumpir mi? O balık yiyecekmis enistem de kumpir. Gozumde canlaniyor ikisi de, ablam söylediği zaman. Karar veremiyorum. Ikisinden de mi yesem diyorum. Sonra yine ablamla birlikte yuruyoruz. Yanimizda kim olduğunu bilmedigim biri var. Benim ustumde kase kumastan yapilmis mini hafif kabarik bir etek var. Kabarikligi pilelerinden ya da kumasindan kaynakli sanirim.

Yanimizdaki kadin ablama ”sen hiç böyle etek giymiyor musun” gibi bir seyler soyluyor. Ablam da hayır diyor. Onlar konusurken ben mutlu bir şekilde onların onunden hafif kivirarak yuruyorum.
Daha sonra da yanımda biri var. Erkek olduğunu biliyorum sadece ama kim olduğunu bilmiyorum yüzünü de gormuyorum.

Birileri bir odada Japon halayi cekiyorlarmis. Japon’larin cektiği bir halaymis ama halay cekenler Japon degil. Yanimdaki kisiyle onları duyup oraya gidiyoruz. Muzik caliyor bir yandan da. Halay cekenlerin ayaklarina bakiyoruz. Bir yandan da onlar gibi halay cekmeye çalışıyoruz biz de. Egleniyoruz aynı zamanda. Halay cekenler de gayet mutlu gorunuyorlar, gulumsuyorlar. Biz orada halay cekmeye çalışirken ablamla enistem geliyor yanimiza. Ablam ”siz burada miydiniz ” diyor bize.

Rüyada Japon halayı görmek yorumu

Rüyanız, kararsızlıklar yaşadığınızı, kimi konularda ailenizle farklı düşünceler taşıdığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada halay görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Japon Halayı Görmek” için 2 yanıt

Babam bir süreden beri ceza evinde, annem dün rüyasında davul olmayan fakat çalgı olan bir yerde babamın halay geçtiğini görmüş, bu rüya nasıl yorumlanır.

Rüyada halay çeken birilerini görmek çevrenizde sizi aralarında görmek isteyen birileri olduğunu işaret eder. Yani babanızın ailesiyle bir arada olma özlemini göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir