Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Jartiyer Görmek

Rüyada jartiyer görmek neye çıkar?

Merhaba, ben rüyamda çok güzel bir bahçe içinde tanıdığım biriyle sohbet ederken uzaktan teyze oğlunun geldiğini görüyorum. Teyzemin oğlu ellerini havada sallayarak “buraya gelsene” işareti yapıyor, yanına gittiğimde bir bakıyorum kucak dolusu kırmızı gül ile bir hediye paketini bana veriyor “benim sevgilim yok, bende sevgililer günü için sana bunları aldım” diyor. Çok mutlu oluyorum, hediye paketini açıyorum içinden bir jartiyer çıkıyor “bu ne” diyorum, teyzemin oğlu “hoşuna gider diye bunu da aldım” diyor.

Hem utanıyorum, hem kızıyorum ama belli etmemeye çalışıyorum ve “bana bir daha hediye almak istersen sadece çiçek al yeter” diyorum. Sonra bir bakıyorum kendimi iş yerinde buluyorum, kendi kendime diyorum “acaba benimle ilgili mi konuşuyorlar, bir hata mı yaptım?” diye düşünüyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

Rüyada jartiyer görmek yorumu

Buket selam, gördüğün rüya şu anda gerçek hayatta bir acı çektiğini ve bu acının üzüntüsünü paylaşacak birine ihtiyaç duyduğunu anlatmaktadır. Teyze oğlunun sana kucak dolusu çiçek vermesi aslında seni beğenen, takdir eden birisi olduğunu ifade ederken güzel karakterin ile hep beğeni aldığını gösterir. Ancak teyze oğlunun çiçekle birlikte sana jartiyer hediye etmesi ilginç çünkü rüyada jartiyer görmek iyi değildir ve yaklaşan bir sıkıntıya işaret eder. Bazı yorumcular jartiyer görmeyi gizliliğe yorumlamakta rüya sahibinin gizli bir şeyinin açığa çıkacağı endişesi yaşadığına rivayet ederler.

Jartiyer almak bir sıkıntı yaşamaya delalet eder, rüyada jartiyer aldığını görmek eşinden veya sevgilisinden sıkıntı geleceğine tabir olunur. Satın almak sizin sebep olacağınız bir sıkıntıya, hediye jartiyer almak partnerin neden olacağı ama sonuçta sizi üzecek bir duruma işarettir. Rüyada çorabına jartiyer taktığını görmek bir sırrı saklamaya çalıştığınızı gösterir. Rüyada başkasının jartiyerini görmeniz başka birine ait ait bir sırrı öğrendiğinize işarettir.

Rüyanın son kısmı ise aslında senin iş hayatı ya da iş yeri ile ilgili derin kaygıların olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir