Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Jeep Görmek

Rüyada jeep görmek ne demek?

Rüyada jeep görmekMerhabalar. Rüyamda eski sevgilimle muhabbet ederken onun yeni sevgiliyle karşılaşıyoruz. Sevgilisi beyaz bir jeeple geliyor. Ama durum nasıl oluyorsa jipi ben kullanıyorum. Yan arka koltukta eski sevgilim oturuyor. Yan koltukta ise onun yeni sevgilisi. Yolda giderken kız bana bir yere dönmemi söylüyor. Sonra yolu karıştırıyoruz. Ve navigasyonu açıp yolu bulmaya calışıyorum.

Not: rüyamda ne üzüntü, ne sevinç, ne de kırgınlık yoktu. Sanki oradaki kişi ben değilde biri bana bunları anlatıyor gibiydim.

Rüyada jeep görmek yorumu

Rüyada jeep görmek, 4 çeker, 4×4 araba, jip, suv araç, Jip görmek, almak, satmak veya kullanmak günlük yaşamınızda kimi endişeler, korkular içinde olduğunuzu simgeler. Rüyada araba görmek konusunda detaylı bilgiyi araba rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Jeep Görmek” için 3 yanıt

rüyada babam bana bi jeep alıyordu siyah büyük yüksek bi araba kullandım arabayı bir süre sora park ettim sora geri geldigimde çalınmıştı babam önce kızdı sora yapacak biişi yok dermiş gibi bişiler söledi anlamı nedir yardımcı olursanız seviinirim

Ben rüyamda beyaz bir jip gördüm onu kullanıyordum arkdaşlarımı evlerine bırakıyordum, bu ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir