Rüyada Jelatin Görmek

Rüyada jelatin görmek neye delalet eder?

Rüyada jelatin görmekRüyamda köydeyiz, eşimin ailesinin yanındayız, yeni evleri var, birde hemen yakınında eski evleri var. Oğlumun üstü ıslaktı onun üstünü değiştiriyorum. O eski eve de oğlumun ıslanan üstünü değiştirmek için gitmişim aslında. Ben ve eşim eski evlerinin içine giriyoruz, eşime “bu ev daha huzurlu, yeni eviniz öyle değil” diyorum. O da bana bir kaç şey itiraf ediyor “bende buraya geldiğimde dinlenemiyorum, yoruluyorum” diyor, bende “aslında ben sana hep söyleyeceğim ama sen tepki verirsin diye dememiştim” diyorum. Sonra küçük küçük karpuz görüyorum, bir sürü tabakta kesilmiş kavun görüyorum.

Eşime “bir tane yemezsin, bana yedirmezsin” diyorum. Bütün meyveler jelatin ile kaplanmıştı, sadece bir tabaktaki kavun jelatinlenmemişti, onun tadına bakıyoruz, bir tane ben bir tane eşim. Daha sonra annemde o köyde imiş, eşimin annesi ile dere yatağındalar. Birden dere taşmaya başlıyor “ay annem annem” diyorum, eşimin annesini görmüyorum, bir bakıyorum ki annem kurtulmuş, biraz ıslanmış falan. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 33, Kadın, evli, muhasebe.

Rüyada jelatin görmek yorumu

Değerli okurum, gördüğünüz rüya temel itibari ile iki konuya işaret etmektedir. Birincisi şu anda gerçek hayatta bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, bir süre uzaklaşıp kafanızı dinlemek istediğini temsil etmektedir. İkinci olarak eşinizle aranızda bazı iletişim sorunları yaşadığınızı, birbirinize karşı kendini tam ve doğru olarak ifade edemediğinizi, karşılıklı oturup konuşarak aşmanız gereken bazı şeyler olduğunu anlatmaktadır. Çok ilginçtir ki onun aile ya da sizin aileniz sizi o kadar meşgul ediyorlar ki büyük ihtimalle bu yüzden karşılıklı oturmaya fırsat bulamıyorsunuz anlamı taşımaktadır. Rüyaya başlığı veren jelatin konusu incelenecek olursa;

Rüyada jelatin görmek rüyayı gören kişinin muhafaza etmek veya saklamak istediği bir şeyler olduğunu ve bunları açıklarsa çok güvendiği bir yakınının ihanetine uğramaktan korktuğunu temsil eder. Jelatin almak rüyayı gören kişinin içine şüphe doğuran bir durumla karşılaştığını, bir ticaret veya alışverişte aldatılmak kaygısı taşıdığını veya bir haksız kazançtan korktuğunu gösterir. Jelatin yediğini görmek kişinin bir sağlık sorunu yaşamasına işarettir. Jelatin sattığını görmek birine yaptığın bir haksızlık nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi gösterir. Jelatin kullanmak ya da bir şeyleri jelatine sardığını görmek insanın karşısındakine ( çoğu zaman eşi sevgili ya da ebeveyn) açıklamadığı bir durum olduğuna yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir