Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Jeneratör Görmek

Rüyada jeneratör görmek ne demek?

Rüyamda, merdivenden aşağıya iniyorum peşimde bir adam çıplak bir şekilde beni kovalıyordu ama beni bir türlü yakalayamadı. Sonra bir yerdeyim jeneratör var adam bana onun anahtarını veriyor, ben jeneratöre anahtarı sokarak çalıştırıyorum, yeşil ışığı yanıyor jeneratörün ve tekleyerek çalışıyor. Geçen seferde görmüş olduğum rüyada bir kız göğüsleri açık bana doğru geliyor rüyalarımı yorumlarsanız sevinirim . 34, Erkek, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada jeneratör görmek tabiri

Rüyada merdiven inmek çok güzel bir fırsatı kaçırmak anlamına gelir.Sevmediğiniz belki de nefret ettiğiniz birisi yüzünden önemli bir kısmeti reddettiğinizi ve şu anda onun pişmanlığını yaşadığınızı, bundan kaynaklanan acınızı bastırmak istediğinize işarettir. Merdivenden iniyorsanız bu rüya aynı zamanda kendine karşı daha dürüst olmak, fevri davranış huyu kötü özelliklerinizden uzaklaşmanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada çıplak birini görmek, gerçek yaşamanızda merak ettiğiniz bazı şeyler olduğunu ve gerçeği keşfetme konusunda doğru bilgiye ulaşamama kaygısı içinde olduğunuzu temsil eder. Bu çıplak adamın sizi kovalaması ise reel hayatınızda merak ettiğini, ne veya neden olduğunu merak ettiğiniz bazı şeylerin sizde endişe, korku yarattığını anlatmaktadır. Adamın sizi yakalayamaması bu korkuların sizi fazla olumsuz etkilemeyeceğini anlatmaktadır.

Rüyada jeneratör görmek yenilenme, yedek güç demektir, sahip olduğunuz içinizdeki potansiyel enerjiyi temsil eder. Jeneratör çalıştırmak içinizde saklı duran ve bugüne kadar kullanamadığınız enerjiyi kullanmaya başlayacağınızı ve bu sayede bir çok soruna çare bulacağınızı gösterir. Arızalı bozuk jeneratör ise sahip olduğunuz gücün farkında olmadığınızı ya da onu kullanmayı bilmediğinizi ifade eder. Rüyayı gören kadın ise bir erkek çocuk sahibi olacağına işarettir. Alternatör, generatör terimleri de aynı anlamdadır. Rüyada dinamo görmek başarılı kişilerin yaptıkları işin ayrıntılarına önem verdiklerini gösterir. Rüyada dinamo tamiri, dinamo onarımı görmek çevrenizdeki bir tehlikenin size yaklaştığını ifade eder.

Önceki rüyanız ise içinizdeki bastırılmış duyguların yüzeye çıktığına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir