Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Jeolog Görmek

Rüyada jeolog görmek neye delalet eder?

İyi günler, rüyamda üst dişlerimin çoğu çürümüştü, bende diş doktoruna gidiyorum, doktorun muayenehanesinde bir ilkokul arkadaşım ile karşılaşıyorum, kendisiyle yıllardır görüşmemiş olmamıza karşın birbirimizi hemen tanıyoruz, bana jeeolog olduğunu söylüyor, bende istediğim iyi bir bölümü kazanamadığım için üniversiteyi okumadığımı söylüyorum.

Sonra doktor beni alıyor, dişlerimi kontrol ediyor ve “bunları da çekelim sonra tam damak yapalım” diyor, rüyanın devamında eve gittiğimde çok yakınımın kaza geçirmiş olduğunu öğreniyordum. Ben bu günlerde sağlıkla ilgili haberler bekliyorum, çok korktum umarım iyidir, şimdiden teşekkürler, 21 yaşında bayanım.

Rüyada jeolog görmek yorumu

Değerli okurum, rüyanız batılı uzmanlarca kabul gören “rüya insanın içinde bulunduğu ruh halinin yansımasıdır” tanımına tam olarak uyuyor ve sizinde belirttiğiniz gibi güncel hayatınızda sağlıkla ilgili önemli endişeler yaşadığınızı gösteriyor. İnşallah iyi haberler alırsınız. Lütfen arama fonksiyonu ile rüyada diş görmek, dişçi görmek sayfalarını okuyun. Ancak siz sağlıkla ilgili bir konuda uğraşırken yıllardır görmediğiniz bir okul arkadaşınızı görmeniz ve onun onun jeeolog olduğunu öğrenmeniz dikkat çekiyor.

Rüyada jeolog görmek tarihte insanların yaşadığı olaylarla ve varlık problemiyle ilgili kişi ya da garip bir haber olarak yorumlanır. Jeolog yani yer bilimci  alternatif olarak yeni buluşlara işarettir. Rüyada bir jeologla tanışmak önemli bilgiler öğrenmek anlamına gelir. Rüyada jeolog olduğunu görmek rüya sahibinin sevdikleri ve çevresi hakkında çok hayırlı işler yapacağına, onların daima takdirini kazanacağına delalet eder. Rüyada jeoloji tahsili yaptığını görmek işinizde ilerlemek, yükselmek için önünüze yakın zamanda bir fırsat çıkacağını müjdeler. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Rüyada jeoloji ile uğraşmak, jeoloji mühendisi olduğunu görmek bazen güzel bir aşk yaşamak anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir