Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Jet Görmek

Rüyada jet neye işarettir?

Rüyamda ufak bir jet uçağına biniyorum, uçakta 2 yakın arkadaşım da var. Sonra jet hareket ediyor. “Kapıyı açıp baksak mı ?” diyoruz. Pilotla aramızdaki cam buğuluydu, ben camı silip pilotla konuştum ve yola baktım. Düz bir otoyolda gidiyorduk. Pilot ” istersen yanıma gelebilirsin ” dedi. Pilotun yanına geçip emniyet kemerini taktım. Pilot “birazdan piste gideceğiz oradan havalanacağız” dedi. Sonra alarm çaldı uyandım. Yani ufak bir jetle otoyolda gidiyorduk. Bu rüya ne anlama gelir?

Rüyada jet görmek tabiri

Kaan merhaba. Rüyada jet uçağı görmek kısa zamanda büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada jete binmek iş hayatında başarılar kazanıp, çevreniz tarafından saygı göreceğinize işarettir. işinizde terfi ve yükselme olarak ta yorumlanır. Rüyada bindiğini görmek sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza da işaret edebilir. Bu haber büyük ihtimalle sizi görmek isteyen, size gelmek isteyen bu kişilerin yolculuk haberi hakkında olup, buna sevineceğini gösterir.

Rüyada jeti uçarken görmek aceleci bir karaktere işaret eder. aceleci yapınız kimi durumlarda size avantaj sağlarken bazen sorun olabilir.

Rüyada jet kullanmak yeni bir iş, yeni bir çevre ile tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir