Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Jilet Görmek

Rüyada jilet görmek neye işaret eder?

Rüyamda dayımda jilet gördüm. Ben rüyamda annemi, dayımı ve kendimi gördüm, annemle dayım kavga yapmaya başlıyorlardı, bende aralarına giriyordum, sonra dayım benim kolumu tutup jilet çıkartıyordu, jilet çıkardıktan sonra “bak keserim” deyip kolumu kesmeye çalışıyordu. Bunların manası nedir?

Rüyada jilet görmek nasıl yorumlanır?

Rüyanız aile içinde bir çatışma ya da tartışma yaşandığını ancak sonunun tatlıya bağlanacağını simgelemektedir. Rüyada jilet görmek düşünülen bir işin iyi şekilde sonuçlanacağına işarettir. Bu rüya alternatif olarak rüya sahibinin özelliğine göre de özel anlam taşıyabilmektedir. Rüya sahibi evli ve bir bebek sahibi olmak istiyorsa hayırlı ve güzel bir bebek sahibi olmaya işaret eder. Kişi bekar ise yakın bir zamanda iyi bir insanla karşılaşmaya ve evlenmesine yorulur.

Jilet hakkında diğer yorumlar

Rüyada jilet görmekTemiz jilet, yeni jilet, parlak jilet görmek güç kazanmak anlamına gelir. Bazı yorumcular ise bu rüyanın bazı kötülüklerin kişinin hayatından hızla atılmasına işaret olduğunu belirtmektedir. Paslı jilet veya kör jilet görmek rüyayı gören insan başarıya ulaşacağını düşünerek kendini aldatmaktadır anlamını taşır. Elinde jilet olduğunu gören insan başkalarından daha üstün bir duruma gelir ve kıskanılır. Jiletle kendini yaralamak veya bir yerini kesmek kişinin başarı, kariyer veya zenginlik peşinde koşarken kendine yeterli zaman ayıramadığını ve bu durumun başta sağlık olmak üzere bazı sorunlar yaratabileceğini gösterir. Jiletle biri yaralamak ise benzer şekilde kişinin başarı peşinde koşarken kendini seven, ona değer veren birilerine zarar verdiğini, üzdüğünü ya da kırdığını belirtir. Elindeki jiletle birinin kendisini yaralamak istediğini ya da zarar vermek istediğini görmek rüya sahibi insanın şu anda içinde olduğu ortamdan bıktığına işaret eder ve artık bazı değişiklikler veya yenilikler yapmak istediğini gösterir.

“Rüyada Jilet Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda is arkadaşımın attığı jilet uzun süre havada fırlandıktan sonra kafama battı. Bunun nedeni ile yere düştüm ve bayıldım. Sonra patronumun bana yardım etmeye, uyandırmaya çalıştığını gördüm. Bu ne demek?

Önceden teşekkürlerimi bildiriyorum.
22 yaşında bekar bayanım.

Gördüğünüz rüya, her şeyin yolunda giderken bir arkadaşınızın ya da birisinin sebep olmasıyla özellikle iş yaşamınızda bazı sıkıntılar ortaya çıktığını işaret etmektedir.

Rüyada jiletle kolunu kesmek
Merhaba, rüyamda keskin bir jilet ile sag kolumu kestigimi gördüm. Çok acıyordu.
Bu rüyanın anlamı ne demek?

Nadir merhaba
Rüyada jilet görmek düşünülen bir işin iyi şekilde sonuçlanacağına işarettir.
Jilet ile kolunuzu kesmeniz ise problemlerinizi küçük daha kolay yönetilebilir parçalara bölmek istediğinizi gösterir.

Yüzüne jilet süren çocuk görmek
Rüyamda buluğ olmamıs bir erkek cocuk yuzune jilet surterek tras olmaya ugrasiyordu ve bir adam ona yardim ediyordu yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir