Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Jiletle Ayağını Kesmek

Rüyada jiletle ayağını kesmek neye işaret eder?

Merhaba ben rüyamda dolaşırken ayağıma bir şey batıyordu, ayağıma baktığımda jilet vardı, ayağımı sıktım, elimle biletin yarısı çıktı, elimle çektim, bayağı bir kanadı anlamı nedir?

Rüyada jiletle ayağını kesmek yorumu

Rüyada jilet görmek rüyayı gören kişinin düşündüğü bir işin iyi bir şekilde neticeleneceğine işaret eder. Ancak jilet ile ayağının kesilmesi ya da ayağa jilet batması yaşamınızın bazı kimi konularında ( maddi veya manevi) beklediğiniz kişilerden yeteri kadar işbirliği veya destek alamadığını temsil eder. Bu rüya aynı zamanda bir çok zorlu sorun ile karşı karşıya kaldığını ve onlarla tek başına mücadele ettiğini ve yalnız başına mücadelenin de sizi fazlasıyla yorduğunu ifade eder.

Burada ayağından oldukça fazla miktarda kan akması ayrıca incelenmeye değer ve bu durum genel anlamda ölüm korkusu taşıdığını gösterir, oldukça stres dolu, gergin günler yaşadığını simgeler.

“Rüyada Jiletle Ayağını Kesmek” için bir yanıt

Rüyamda saçlarımı aynaya bakarak elimdeki yeni bir jilet ile taramaya çalışıyordum. Saçlarım dalgalıydı ve reng.kahverengiydi.şimdiki saçımın rengi; sarı.Fakat saçımı o şekilde tararsam kötü olacağını hepsini kesebileceiğmi düşündüm. Banyoya gidip saçlarımı ıslatmaya karar verdim daha sonra jiletle taramaya devam edecektim.hiç mutlu değildim.yüzüm asıkdı ve yorgundum sankı gözlerimin feri sönmüştü hayata karşı isteksizdim. Tasvirinizi sabırsızkla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir