Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Jinekolog Görmek

Rüyada jinekolog görmek ne demektir?

Ben 29 yaşında eşinden ayrılmış çocuksuz çalışan bir bayanım. Rüyamda evde hamilelik testi yapıyorum ve pozitif çıkıyor “ama ben bekarım, bu nasıl olur” diyorum. Sonra yeniden test yapıyorum bu sefer negatif çıkıyor ve kendi kendine “oh” diyorum. Ertesi gün bunu iş arkadaşıma anlatıyorum ancak o “böyle şey olmaz bir jinekoloğa gitmelisin, bir muayene ol” diyor.

Akşam iş çıkışı onunla jinekoloğa gidiyoruz. Jinekolog muayene yapıyor ve “2 aylık hamilesiniz” diyor ben de “ama olamaz, imkansız, ben tek başıma bunu nasıl yaparım ki” diyorum ve uyanıyorum. Teşekkür ederim.

Rüyada jinekolog görmek tabiri

Rüyada hamilelik testi görmek  rüya sahibi için yeni bir iş, yeni bir ilişki başlangıcı ya da yaşamın yeni bir aşamasına girme alameti olabilir. Öte yandan bu rüya gerçek yaşamda kişinin hamile kalma korkularını işaret edebilir.

Rüyada jinekolog yani kadın sağlığı ve hastalıkları doktoru görmek gören kişinin kadın veya erkek olmasına göre farklı anlam taşır. Bir kadın rüyasında bir kadın hastalıkları doktoru görürse bu onun ilgili konuda bazı endişeleri olduğunu ve bu endişelerden bir an önce kurtulup huzura kavuşması gerektiğini ifade eder. Bir erkek rüyada jinekolog görürse bu rüya o kişinin baba olmak, babalık, erkeklik ya da eşi hakkında bazı gizli korkuları olduğuna yorumlanır.

Rüyada jinekoloğa gitmek rüya sahibinin yukarıda örnekleri verilen konulardaki endişelerinden kurtulmaya karar verdiğini ve bu konuda adım attığını / atacağını gösterir. Rüyada jinekolog olduğunu görmek rüyayı gören kişinin bilgi ve görgüsü ile yaptıklarının etrafındaki insanlar tarafından takdirle karşılandığını, herkesin rüya sahibinin sözüne güvendiğini temsil eder.

“Rüyada Jinekolog Görmek” için bir yanıt

Gebelik testi yapmak
Yaşım 20 yeni evliyim rüyamda gebelik testi yapıyorum ve çift çizgi oluyor, seviniyorum ama emin olmadan kimseye söylemiyorum, bir tek en yakın arkadaşıma söylüyorum. Nedir acaba yorumu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir