Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Jüri Görmek

Rüyada jüri görmek neye çıkar?

Dün geceki rüyamda bir aile yakınımız bizim eve gelmişti, kapıyı hızlı hızlı çaldı, koşarak açtım. Hayrola ne bu telaşınız dedim, o da bana haydi hemen hazırlan, senin eski sevgilin mahalledeki bir yarışmaya jüri üyesi olarak katılacakmış, yetişelim dedi. Bende şaşırdım ve “geliyorsa benim eski sevgilim geliyor, bundan size ne, siz neden böyle heyecanlanıyorsunuz ki, zaten aramızda bir şey kalmadı” dedim.

Fakat yinede kendime hakim olamadım ve onu bir kez görmek için onlarla oraya gittim, gerçekten çok yakışıklıydı ama beni fark etmedi. Bunun manası nedir?. 19 yaşında öğrenciyim.

Rüyada jüri görmek yorumu

Dilara merhaba, gördüğün rüya aslında tipik bir eski sevgili rüyasıdır ama onun rüyada bir jüri üyesi olarak karşına çıkması ilginç çünkü rüyada bir jüri üyesi görmek bir şey hakkında kesin karara varmaya delalet eder.

Rüyada jüri görmek rüyayı gören kişinin bir toplantıya veya bir karar verme heyetine katılacağına işarettir. Bazen de kişinin ön sıralarda olacağı bir törene katılacağına rivayet edilir. Rüyada bir sınavda veya bir sergide jüri heyetinde bulunduğunu görmek, geleceğiniz hakkında bir karar vermek durumunda olduğunuza yorulur. Rüyada verdiğin bir karara itiraz edildiğini görmek, kendiniz için vereceğiniz kararların önemli olduğuna işarettir.

Bir başka rivayete göre de: rüyada jüri görmek, rüyayı gören kimse hakkında bir karar çıkacağına işaret eder. Bazen de rüyada jüri görmek kalabalık bir toplantıya katılmaya işarettir.
Rüyada bir amaç için toplanan jüri üyelerini görmek, işi akşamdan kotaran, kapalı kapılan ardında karar alıp, bunu alenen açıklayan bayağı insanlara, Hazır yiyici ve rüşvetçi insanlara; Rüyada ağırbaşlı, temiz yüzlü ve iyi giyimli insanların oluşturduğu jüriyi görmek, adaletin tecilli etmesine, beklentilerin gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada jüri üyesi olduğunu görmek yakında işinizi değiştirip, yeni bir işe girebilirsiniz manası taşır. Rüyada eğer bir jüri kararıyla yükseldiğinizi gördüyseniz, elinize attığınız her işte başarı elde edeceksiniz demektir. Rüyada jüri üyesi ile konuşmak önemli bir özel iş veya resmi bir işle ilgileneceksiniz demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir