Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Justin Bieber’i Öpmek

Rüyada Justin Bieber’i öpmek ne demek?

Rüyamda Justin Bieber ile geziyorduk ve sonra onu öptüm, Selena Gomez de oradaydı çok karışıktı, nasıl oldu bende anlamadım Justin Bieberi defalarca öpüyordum, en sonunda arabaya binip gidiyordu, Justin arabasını durdurdu ve resim onunla çekildim ama çok güzeldi.

Rüyada Justin Bieber’i öpmek tabiri

Cansu merhaba, bu konuda rüyada Justin Bieber’i görmek sayfası sana yardımcı olur. Rüyada öpüştüğünü görmek aşk, sevgi, huzur, uyum ve memnuniyet ifade eder, bakınız rüyada birini öpmek sayfası. Rüyada biriyle fotoğraf çektirdiğini görmek rüya sahibinin atacağı bir adımda yeniden bir kez daha düşünmesi gerektiğini belki de çıkmayı düşündüğü yolculuğun bir tehlike arz ettiğini temsil eder. Bu konuda fotoğraf sayfasını inceleyin.

“Rüyada Justin Bieber’i Öpmek” için 6 yanıt

Ben rüyamda justen bieberi bana futbol öğretirken gördüm, zaten sevdiği oyunlardan biri, ben ilk başta yapamadım bana nasıl yapılacağımı öğretti çok sevindim onunla Türkçe konuştum, onu seviyorum

Ebru selam, göndermiş olduğun rüya gerçek yaşamında aşk yaşamında uyumlu bir beraberlik yaşayacağını, sevgi ve huzur yüzünden büyük bir memnuniyet yaşayacağını ifade etmektedir.

Bende rüyamda justinle öpüşüyordum ama justin selena gomezin peşinden gidiyordu, selenada bana aşık olmuş benimle olmaya çalışıyordu. justinle öpüşmek benim yaşadığım en güzel andı rüya bile olsa.

Ona koştum sarıldım ve öptüm, fotoraf çekilmek istemedi saçma bulduğunu soyledi ve sonra bir binadan düşerken benden yardım istedi bende kurtardım onu.

Ben rüyamda otele gitmistim, sadece 1 tane yatak vardı. Ben pencereye yaklaştım dışarı seyrediyordum, sonra arkama döndüm justın yatakta oturuyordu. Onun üzerinde kıyafet yoktu, sadece ayağına pantolon giymişti. Ben ona doğru yaklaştım, sonra opuşmeye başladık. Ondan önce 2 veya 3 gün önce justın ile yolda karşılasmıstık, bende onun arabasına bindim justın arabayla şov onun gibi bir şey yapıyordu onunla gurur duydum. justına çok seviyorum.

Justin hayranı değilim onu belirtiyim başta. Justin benimle ilişkiye girmek istiyordu ama ben reddettip sadece onu tutkulu bir şekilde öpüyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir