Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kabadayı Görmek

Rüyada kabadayı görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda annemin evlendiğini görüyorum, onun evleneceği adam kısa ve çok kabadayı kısa dediğim ise baya bir 90 cm falan metre değil yani neyse fakat annemin evlenmek isteğine babam ‘hadi bakalım neyse ne yapalım bakalım’ deyip deyip geçiyor .

En son okuldan çıkıyorum yolu uzatıyorum eve bir geliyorum ki kapıyı açan o adamın annesi sinirleniyorum anahtarı yerinden söküp duvardan duvara vuruyorum, en son annem gelip yapma kızım falan diyor ben daha da sinirleniyorum zaten normalde de fazlasıyla sinirli bir yapım var neyse mutfaktan bıçak alıp geliyorum adamın annesi bana kızım anneni evlendiriyorum oğlumla dedikten sonra benim gözüm döndü ve kadını bıçakladım annemi de ondan sonra adamı aradım “annen öldü çabuk bizim eve gel” dedim.

Adam bana küfretmeye başladıktan sonra adamın boynunu kesip koparttım. Rüyam bitti ve sonunda inanır mısınız bilmem ama acayip ağladım anneme de kızdım hem de çok.( Bunun ne anlama geldiğini söylerseniz çok çok sevinirim lütfen bir şeyler yazın) Deniz.

Rüyada kabadayı görmek neye yorulur?

Rüyada annesinin evlendiğini görmek, onun genel olarak sizden kimi beklentileri olduğunu gösterir. Annenin bu beklentisi maddi veya manevi bakımdan olmakla beraber manevi beklenti çoğu zaman daha fazladır. Ona daha fazla ilgi göstermenizi, ona daha çok zaman ayırmanız, onu dinlemeniz, görüş ve önerilerine önem vermenizi işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada anne görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kabadayı görmek iyi bir insan olduğunuzu ve çevrenizdeki insanların saygısını kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada birini bıçaklamak, kimi konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde akıl, mantık, bilimsel yöntemleri değil, güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret eder, acilen kendinizi toplayıp, sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapmanızı tavsiye eder.

Rüyada birini öldürdüğünü görmek gerçek yaşamınızda sizi fazlasıyla olumsuz etkileyen, öfkelendiren bir durum yaşadığınızı ve öfkenizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerektiğini, olayları daha sakin kafa ile analiz etmeniz gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir