Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği neye delalet eder?

Rüyanın öncesinde var ama hatırlamıyorum. Anne, baba ve kardeşlerimle eski evinin balkonundayız, balkon üzerine beton dökeceğiz ama önce altına kabak çekirdeği serpiyoruz, bu şekilde daha iyi olacağını düşünüyoruz herhalde . Bu arada üstümüzden sürekli uçaklar geçiyor, iki farklı tipte uçak, bir tanesi çok büyük bir uçak, çok önemli birini taşıdığını konuşuyoruz, ayrıca ona refakat eden daha küçük, olaylar bu durum biz bakımdayken aralıklarla devam ediyor.

Sonra balkondan attığımız bir şey diğer komşunun balkonuna düşüyor ama onun ne olduğunu hatırlamıyorum. 37, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada kabak çekirdeği görmek yorumu

Rüyada anne, baba ve kardeşlerini yani aileyi bir arada bir balkonda görmeniz statü, itibar gibi hedeflerinize giden yolda iyi haberler alacağınıza delalet ederken, balkona beton döktüğünü görmek ise bir konuda daha sağlam adımlar atmak için hazırlıklı ve temkinli olduğunuzu, hata yapmak istemediğini ve yapmayacağınızı temsil eder. Ancak burada ilginç bir durum var ve gerçek hayatta olmayacak bir şekilde betona kabak çekirdeği katmak istiyorsunuz.

Rüyada kabak çekirdeği görmek rüyayı gören kişi için iş hayatı veya aile yaşamında ilerideki zamanlarda sıkıntı yaratacak ve pişman olacağı, vicdan azabı çekeceği hata işler yapıp, günaha girmemek ve çözümü olmayan problemler yaşamamak için dikkatli olmanızı gerektiren bir durum olduğunu temsil eder. Kabak çekirdeği yemek yenilen çekirdeğin durumu ile açıklanır ve çiğ çekirdek hatalı bir iş yapıldığını, kavrulmuş çekirdek ise bir hatadan son anda dönüldüğünü temsil eder. Betona kabak çekirdeği katmanız ise hedeflerinize giden yolda kullandığınız metotları ve davranışları bir yeniden gözden geçirmeye ihtiyaç olduğunu temsil edebilir.

Rüyadaki uçaklar konusunda detaylı bilgiyi uçak rüya yorumu sayfasında okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir