Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kabede Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada Kabede namaz kılmak neye çıkar?

Mesajınız rüyamda Kabeyi geziyorum. Kabe etrafında namaz kılıp dua ediyorum, elimi yüzümü sürüyorum. Kaldığım otelin penceresi Kabe’ye bakıyor ve çokta yakın. Ayrıca Kabe’nin damında namaz kıldığımı hatırlar gibiyim ama tam emin değilim

Ayrı bir rüyada fil görüyorum, caddenin ortasına tam dört yol ağzı abimle babamda var, göbeğin ortasına fil heykel gibi diktirecem inşaat var bende inşaat çalışmasını denetliyorum. Yorumlarınızı bekliyorum, saygılarımla. Rüya konusu kabeyi ziyaret, namaz kılmak, dua etmek, fil, dört yol ağzı. 14 Ocak 2010.

Rüyada Kabede namaz kıldığını görmek tabiri

Kabe’de namaz kılmak yönetimden iyilik görmeye, düşmanının şerrinden emin olmaya işaret eder, Detaylı bilgi için lütfen inceleyiniz kabe rüya tabiri sayfası. Rüyada fil güç, kuvvet ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kabede Namaz Kıldığını Görmek” için bir yanıt

Rüyamda anne ve babamla birlikte otobüsle yolculuk yapıyoruz. Otobüs şoförü yokuş aşağı arabayı çok kötü kullanıyor, kaza yapcaz herhalde diye düşünüyorum ve tam bir yere carpacakken bir belirsizlik oluyor kendimi bir kapının önünde buluyorum, önünde bir çocuk beni bekliyor, öldüm herhalde diye düşünüyorum. Çocuğun elinden tutup içeri giriyoruz. İçerisi ferah aydınlık bir bina içinde dolaşıyoruz ama içerde resimvari hiç bir şey yok. Daha sonra bir kapıdan daha giriyoruz orada bir tren istasyonu durağı ama siyah beyaz insanlar falan, “burası nedir” diye soruyorum çocuğa, oda diyor ki “bu dünyadaki insanların hali işte budur” diyor. Ondan sonra dolaşırken yanımdan dayım geçiyor üzgün halde. Yanına gidiyorum üzgün olmasından kim öldü diye soruyorum. Cevap vermeyişinden annemin olduğunu anlayıp “annem mi” diye soruyorum, oda “evet” diyor ve ağlamaya başlıyorum. Ağlama haliyle uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir