Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kabede Putları Kırmak

Rüyada Kabe’de putları kırmak neye delalet eder?

Öncelikle merhaba. Geçende rüyamda Bilal Habeşi ile beraber Kabe’ye girip salavat getirerek putları kırıyoruz, daha sonra Bilal Habeşi ezan okuyor ve aşağıya iniyor. Daha sonra benimle beraber ön safhalarda namaza duruyoruz. Ama ben namaza başlamadan önce arkama dönüp bakıyorum, binlerce Müslüman bizimle beraber namaza duruyor.

Hz. MUHAMMED’in orada olduğunu hissediyorum ama göremedim ne yazık ki. Namaza başladıktan sonra eşim eve geldiği için uyandım, namazı tamamlayamadım. Sizce bu rüyanın anlamı nedir. 31 Mart 2010, 00:46. Rüya temaları Bilal Habeşi, Kabede namaz, salavat getirmek, kabeye girmek, ezan okumak, namaza durduğunu, binlerce Müslüman, Hz. MUHAMMED, namazı yarım bırakmak

Rüyada Kabe’de putları kırmak yorumu

Rüyada Kabe, beladan sakınmaya, hayırlı işlere, evliliğe, emniyet ve güvene, hacca gitmeye, Kuran ve sünnete, kendisine uyularak hidayet bulunan salih ebeveyne, gerçek alim, evliya ve mürşide yahut cennete delalet eder. Rüyada Kabeyi görmek en hayırlı rüyalardan biridir. Kabe görmek kişinin tüm sıkıntılarından kurtulup, mutlu, huzurlu yeni bir hayata başlayacağının müjdesidir. Bakınız rüyada Kabeyi görmek sayfası.

Rüyada put görmek dışarıdan güzel, iyi bir insan olarak görünüp aslında içten pazarlıklı, kötü olduğuna işaret eder. Puta tapmak kişinin Allah’ın yolunda saptığına, hatalı işler yaptığına yorumlanır. Put kırmak ya da rüyada putları kırdığını görmek başarılı olup yükselmeye ve düşmanlarını yeneceğine işarettir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise iyi ahlakınızla örnek bir insan olduğunuza delalettir.

“Rüyada Kabede Putları Kırmak” için bir yanıt

Rüyamda Bilal Habeşi ile birlikte camiden çıkıyorduk (not normal hayatta namaz kılmıyorum ) Sonrada kendi ellerimle Bilal Habeşiye su içirdim sonrada kendisi elindeki suyu üstüme döktü o esnada ezan okundu
Sizce rüyamın anlamı nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir