Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Kabenin Resmini Görmek

Rüyada Kabenin resmini görmek neye çıkar?

Rüyada Kabenin resmini görmekBir eve giriyorum ama bilmediğim bir ev. Evde bir odaya giriyorum, sol tarafında sevdiğim çocuk koltukta yatıyor, televizyon var karşısında ve yanında soba var ve odadan girdiğim kapı kapanıyor ve ben de karşıdaki koltukta uyuyorum, uyandığımda ortada biri yatıyor, sonra girdiğim kapı kapanıyor, odadan başka kapı açılıyor, sonra uyanıyorum, koridor var tam yüzümü yıkamak için banyoya gireceğim çaprazındaki odada duvarda Kabe resmi ve takkeli bir adam görüyorum ve bakıp banyoya girip yüzümü yıkıyorum ve uyandım. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada Kabe resmi görmek tabiri

Rüyada bilmediği bir eve girmek rüya sahibinin gerçek hayatında bu dünyanın karmaşası ve hayatın zor şartlarına kapılıp öteki dünyayı ihmal etmemesi gerektiğine rivayet edilir. Rüyada sevdiğini görmek rüyayı gören kişinin reel hayatta kendini olduğunu gibi kabul ettiğini yani kendisi ile barışık olduğunu, kendisi ile küs olmadığını belirtir. İnsanlar çoğu zaman hep başkalarına özenirler, bunlar şarkıcı, aktör, devlet adamı veya bir sporcu olabilir, iste bu rüya sizin hiç kimseye bir özenti duymayan biri olduğunuzu yani kimseyi taklit etmediğinizi, sizin kendi halinde, kendi kişilik ve karakteri ile mutlu ve tatmin olabilen biri olduğunuzu ifade eder ve kendine değer veren kendi değer yargılarının farkında olan insansınız anlamına gelir.

Rüyada Kabe‘nin resmini görmeniz sizin tüm sıkıntılarınızdan kurtulup, mutlu, huzurlu yeni bir hayata başlayacağınızı müjdelemektedir. Rüyadaki takkeli adam ise bu hayata kavuşmanıza vesile olacak bir kişiyi temsil etmektedir.

“Rüyada Kabenin Resmini Görmek” için 4 yanıt

Kabe’de olmak
Rüyamda kendimin kabede olduğunu gördüm, kabeyi muazzamayı seyrederken birden bir şey bir his beni mescidin içinde bulunan eski buyük çift taraflı bir ahşap kapıya doğru çekti, kapı açıldı ve içeriye girip etrafa bakındım, içerisi eski ve harabe olmuş penceresi olmayan bir kiliseydi ve kilise rahibinin normalde konuştuğu ve ayinleri yönettiği yerde ise bir kaç tane 2-3 kefenlenmiş ölü veya neredeyse ölecek insan vardı, onları görür görmez kaçmaya çalıştım ama ilahi bir ses bana kapıların kilitlendiğini ve burada esir olduğumu söyledi, bende hüzünlü bir şekilde kabeye doğru dönerek ağladım. Ön lisans yapıyorum ve ek olarak çalışıyorum, bekarım, erkeğim, 21 e giriyorum, bu sene ruh halim her zamanki gibi normal ama biraz yorgun.

Evgin merhaba. Rüyada Kabe’de olduğunu görmek beladan sakınmaya, hayırlı işlere, evliliğe, emniyet ve güvene, hacca gitmeye, Kuran ve sünnete, kendisine uyularak hidayet bulunan salih ebeveyne, gerçek alim, evliya ve mürşide yahut cennete delalet eder. Bakınız Kabe rüya tabiri sayfası. Rüyanın devamında gelişen olaylar sıkıntıları atlatıp, eğitim yaşamında büyük başarılar elde edip sevinç gözyaşları dökeceğine delalet etmektedir.

Rüyamda daha önce yaşadığım shanghai da geziyorum gezdiğim yerde o kadar çinli insanların içinde çarşının ortasında asılı Türk bayrağı görüyorum sonrasında tanımadığım iki kişi Türk bayrağının yanına Mekkenin ve Medinenin resimleri olan bayrakları asıyolar ve herkes bu bayraklar altında fotoğraf çekiyonu en sonunda da ben Türk bayrağını üstüme alıp gidiyorum uyandığımda da sabah ezanı okunuyodu.yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir