Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kabin Görmek

Rüyada kabin görmek neye delalet eder?

Okulda bir sınıf ortamı içerisindeydim. Yanımda kızlı erkekli (hoşlandığım kişide dahil) arkadaşlarım bulunuyordu. Arkadaşlarım eski erkek arkadaşım hakkında dalga geçip gururumu kıracak şeyler söyleyip beni ağlatıyordu. Bende kızlar tuvaletine kaçıp kabinlerden birine girdim. Ağlarken hoşlandığım kişi gelip ağlamamamı eski sevgilini sevmediğini biliyorum tarzı şeyler söyledi. Sarılırken de beni öpmüştü.

Daha sonra el ele oradan çıktık. Merdiven basamaklarından çıkarken utanıp yüzümü sakladım. O da utanmamam gerektiğini söyleyip gülmüştü. Arkadaşlarımızın yanına döndüğümde bu yakınlaşmamızdan dolayı oldukça şaşırmışlardı. Benim aklımda ise sadece ailem vardı. Bu duruma çok kızacaklarını nasıl saklayacağımı düşünüyordum, sonra uyandım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada kabin görmek yorumu

Değerli okurum rüyada sınıfta olmanız gerçek yaşamınızda bir gelişim içinde bu günlerde bir yaşam dersi alacağınızı ve bunu hayatınız boyunca kendinize ilke edinip, faydasını göreceğinizi temsil ederken sınıftaki arkadaşların ise ait olduğun grupta bir söz hakkın olacağını simgelemekte, hoşlandığın çocuğun da orada olması ise hayatında yapacağın bazı küçük düzenlemeler yaşadığın ilişkinin daha mutluluk verici hale geleceğini ifade etmektedir.

Rüyada kabin görülmesi kadın vücudunu veya ana rahmini işaret eder. Ayrıca ailenizle veya kendinizle ilgili kimi sırlar sakladığınızı da gösterebilir. Kabinin içinde bulunan şeyler bununla ilgili daha fazla ipuçları barındıracaktır.  Rüyada kabine girmek rüyayı gören kişinin saklamak istediği bir sırrı olduğunu ifade eder. Rüyada tuvalet kabini görmek içinde sakladığın duyguların artık size rahatsızlık vermeye başladığını ve bunları açıp rahatlamak istediğinizi temsil eder. Rüyada duş kabini görmek duygularınızdan uzaklaşıp, bir yerlere saklanmaya çalıştığınızı gösterir. Rüyada kabinine birinin girdiğini görmek düşmanlarınızın olduğuna ve size zarar vermek isteyecekler, dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çeker.

“Rüyada Kabin Görmek” için 2 yanıt

Rüyada çok korkmak
Yaşım 18, medeni halim bekar, ilişkim var. Lise öğrencisiyim. Bayanım. Rüyamda çok korkmuştum. Rüyamda hayalet bir kadın gördüm, sonra bir kabin vardı ama ben kabinin dışındaydım, sevgilimde önümde duruyordu, benim ayağım kabinin bir ipine takıldı ayağımı çektim kabinin kapağı sevgilimin üstüne düştü. Sonra kabin içinde kendini asmış ölü bir adam gördüm. Sonra sevgilimle bir yerlere kaçmışız orman gibi bir yere, ormanda yatak vardı beraber yatıyorduk. Sonra ben Arnavutluk tabelaları görüyorum, sevgilimle bu sefer Arnavutluğa kaçmayı düşündük.

Aliye selam, rüyada korktuğunu görmek rüyayı gören kişinin kendine güveninin az olduğunu, sürekli başkalarını mutlu etmeye çalıştığını gösterir. Lütfen rüyada korkmak sayfasını inceleyin. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise işte bu başkalarını mutlu etmeye çalışmak, kendini ihmal etmek, kendine güvenmemek sebepleriyle gerçeklerden kaçmak duygusuna kapıldığını ve bazı arayışlarda olduğunu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir