Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kabız Görmek

Rüyada kabızlık neye delalettir?

Ben rüyamda kayın validem ve kayın pederimi gördüm, bana “tatlı yer misin” dediler ve “yok, midem bağırsaklarım rahatsız, kabız olmuşum” dedim, sonra bir ses “gök yüzüne bak, melekler geçiyor” dedi. Gökyüzüne baktığımda kanatlı at gördüm, üstünde birileri vardı, sonra at aşağı yanıma indi, üstünden bir kız çocuğu indi, bana bir ses “dileğini dile” dedi ve bende “Allah’ım sürekli kabız hastalığım geçecek mi” dedim.

O kız çocuğu bembeyaz elbiseler içindeydi, onunla konuşmak istedim, sonra o bana bir ışık gönderdi, üç kere gönderdi, üçüncüsünde o ışık karnıma girdi, mideme ve kabızlık hastalığım geçti. Sonra oğlumla yeşillikte oyun oynadım, oğlumun ellerini tutarak döndüm, bu rüyanın anlamı nedir, yardımcı olur musunuz, teşekkür ederim.

Rüyada kabız olmak nasıl yorumlanır?

Ebru selam. Gördüğünüz rüya hayırlara vesiledir. Rüyanızdaki tüm unsurlar hep olumlu, güzel şeyleri işaret etmektedir: melekler, kanatlı at, kız çocuğu, bembeyaz elbiseler, ışık, kabızdan kurtulmak, iyileşmek. Özet olarak rüyanız, dileklerinizin kabul olacağı bir döneme girdiğinizi, yaşamınıza renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir şeyin gerçekleşeceğini işaret etmektedir.

Kabız olmak, kabız olduğunu görmek, gerçek yaşamınızda geçmişte sizi çok fazla olumsuz etkileyen kimi olayların etkisinden kurtulamadığını, onları içinizden, bu yükleri üzerinizden atamadığını simgeler. Gerçek hayatta kabızlık dışkının atılamaması olayıdır. Rüyada kabızlık, kabız olmak, kabız olduğunu görmek, kabız birisini, kabız olmuş birini görmek rüya açıklaması için lütfen bok görmek rüya tabiri sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Kabız Görmek” için bir yanıt

Rüyada ağabeyin kabız olduğunu görmek
Rüyamda abimin büyük abdestini yapmakta zorlandığını ve sonradan bol bol büyük abdest yaptığını gördüm. Bu neye delalettir?yorumlar mısınız. teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir