Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kabuk Görmek

Rüyada kabuk görmek neye delalet eder?

Geçenlerde gördüğüm rüyamda orta boyda iki beyaz yılan ağaçlık yeşillik bir alanda kabuk değiştiriyordu, yılanlar sanki kabuğu kırılıp çatlıyormuş gibi hareketsiz duruyorlar. Bu ne anlama geliyor acaba? 28, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada kabuk görmek yorumu

Rüyada yeşillik alan görmek rüya sahibi için feraha, rahata, huzura kavuşmayı simgeler. Kişinin yaşamının güzel yönde ilerleyip istediklerine kavuşacağına delalet eder. Rüyada yeşil bölge görmek aynı zamanda hayırlara işaret müjdeli bir habere işaret edebilir. Bu haberin gelirin artması, işinin açılması, yeni kazanç kapısı, beklemediği bir miras ya da bir yerden para gelmesi hakkında olabilir. Bu gelişmeler sonucu ailesinde bolluğa, berekete kavuşacağına işaret eder, bunun aile bağlarını daha da güçlendireceğini ifade eder. Rüyada beyaz yılan görülmesi rüyayı görenin uyanık hayatında içinde bulunduğu bazı olumsuz durumların iyi yönde değişmeye başladığını simgeler. Yılanların kabuk değiştirmesi aslında sizin için bir değişim işareti olup hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirmenin zamanı geldiğini hatırlatmaktadır.

Rüyada kabuk görmek görülen kabuğun cinsi ve niteliği ile yorumlanır. Rüyada yara kabuğu görmek şifaya kavuşmak için kısa bir zaman gerektiğini simgeler. Rüyada ağaç kabuğu görmek yakın bir zamanda önemli dersler alacağınız bir sürece gireceğinizi işaret eder. Rüyada fındık, fıstık gibi kuru yenmişlerin ya da portakal gibi meyvenin veya patates, domates gibi sebzenin kabuğunu soymak veya ayıklamak rüyayı gören kişinin malı, mülkü, başarısı yahut mutluluğuna yönelen kötü duruma karşı daha dikkatli olması gerektiğini işaret eden hayırlara delalet bir rüyadır.

Rüyada kabuk görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada deniz kabuğu görmek kadın cinselliğini temsil eder, rüyayı gören kişinin iç dünyasında karşılanmamış istekler ya da bazı iç çatışmalar yaşadığına delalet eder.

Rüyada soğan kabuğu görmek rüyayı gören kişinin kendisini üzecek bu konunun aslında düşündüğü kadar ciddi bir mesele olmadığını, gelip geçici bir problem olduğunu ifade eder.

Rüyada karpuz kabuğu görmek kişinin gönül ilişkisinde daha şeffaf, daha açık olması gerektiğini, içi dışı bir davranmak gerektiğini bu sayede ilişkisinin daha sağlıklı süreceğini ifade eder.

Rüyada muz kabuğu görmek veya bir muz kabuğu soymak kişinin arzularına kavuşmak için ayağını yere sağlam basması, kendini doğru ve iyi ifade etmeyi başarması gerektiğine delalet eder.

Rüyada portakal kabuğu görmek mal, mülk veya çok severek giyeceği kıyafet almaya delalet eder.

“Rüyada Kabuk Görmek” için bir yanıt

Rüyada kafadan kabuk çıkarmak
Rüyamda kafamdan kocaman kabarık 2 tane kabuk çıkardım bunun anlamı nedir (kabuğu çıkardığım yerden hiç kan akmadı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir