Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kabuklu Yer Fıstığı Görmek

Rüyada kabuklu yer fıstığı neye delalet eder?

Rüyamda bir toptancının ambarında yer fıstığı gördüm, yer fıstığı kabuklu idi. Ambar kapalı mekan ve büyük idi, çok çeşitli baklagiller ve kuru yemişler, değişik fıstıklar vardı. Ben yapı içinde gezerken ambar içinde en az 2 metre yükseklikte, bir metre genişliğinde çuvallar içindeki fıstıklardan 5 veya 6 tane aldım yedim ne anlama geliyor. Ahmet tarafından 19.04.2013 / 07:45 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada kabuklu yer fıstığı yorumu

Ahmet Merhaba. Rüyada ambar görmek rüyayı gören kişinin duygularına bilinçsiz bir şekilde kapıldığını, duygularının esiri olduğunu ifade eder, bakınız ambar rüya tabiri sayfası.

Rüyada fıstık görmek, maddi konularda iyileşmeye işaret eder. Rüyada fıstık yemek veya fıstık yediğini görmek Ele beklenmeyen bir Mal geçmesine işarettir. Rüyada kabuklu yer fıstığı görmek veya yemek ise kişinin yaptığı fedakarlıklar ve harcadığı emeklerin karşılığını alacağına, hiç ummadığı yerden gelecek kısmet ve kavuşacağı berekete çok sevineceğine delalet eder. Rüyanın unsurları: yer fıstığı, fıstık, kuru yemiş, toptancı, fıstık yemek.

“Rüyada Kabuklu Yer Fıstığı Görmek” için 4 yanıt

Rüyada yer fıstığı almak
Merhaba, rüyamda ablam ve erkek kardeşim ile alışverişe çıkmışız. Bir tezgahta yer fıstığı görüyoruz, kardeşim ve ablam “fıstıktan alalım” diyorlar ben de müdahale etmiyorum alıyorlar. Daha sonra fıstıkları yemeye başladıklarında fıstıkların içi çoğunlukla boş çıkıyor.
Not: Bu aralar yapmak istediğim bir şey var fakat bu konuda zihnimi netleştiremedim. Ablam ve kardeşim yapmak istediğim şeyin mantıklı olmadığını düşünüyorlar. Acaba rüyam bu konuyla ilgili olabilir mi? Yaş : 32, Bekar, Ruh hali : Kararsız

Fatih selam, rüyada alışverişe çıktığını görmek gerçek yaşamda rüya sahibinin bir çok arayış içinde olduğunu ya da ne istediğinden emin olmadığını, hayatını planlamadan tehlikeli bir şekilde olayların akışına göre yaşamını yönlendiğini işaret eder, bakınız alışverişe çıkmak sayfası. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada kabuklu yer fıstığı görülmesi insanın yaptığı fedakarlık ve verdiği emeklerin karşılığını almasına, hiç ummadığı yerden gelecek kısmet ve kavuşacağı berekete çok sevineceğine delalet eder. Bu bilgiler büyük ihtimalle bahsettiğin konu hakkında mesaj vermekte ve sanki senin biraz daha dikkatli olmaya davet etmekte, ondan sonrasının hayırlı olacağını göstermektedir.

Ağaçlardan sarkan yer fıstıkları gördüm. Sarıydı. Yerlere dökülmüştü. Biraz toplayıp koynuma doldurdum. Tabir ederseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir