Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada kabul görmek

Rüyada kabul görmek neye delalet eder?

Rüyamda evin içinde salonda sağ kenarında siyah su katmanının içinde yeşil kuyruklu kurbağa gördüm ve ablam onu öldürmeyi teklif etti bende kabul ettim. Kurbağayı öldürmeye çalıştık çalıştı ama ölmedi, ben de mutfağa bakmaya gittim ve orada kapının arkasında yerin altında fındık birikintisi gördüm. 18, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada kabul görmek yorumu

Mine selam, rüyada kurbağa görülmesi kişinin arkadaşları hakkında bilgi verir, detaylı bilgi için kurbağa rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada bir şeyi kabul etmek ya da kabul ettiğini görmek doğru şeylerle uğraştığınızı, hedeflerinize ulaşmak için emin adımlarla ilerlediğini gösterir. Rüyada başkasına bir şeyi kabul ettirdiğini görmek, kabul ettirmek bir şeyleri başarmak için bir şeyler vermeniz gerektiğine işaret eder. Kabul etmek terimi bir hediye kabulü, teklifi kabul etme, öneriyi kabullenme, anlaşma kabul etmek anlamlarındadır.

Rüyada kurbağa öldürdüğünü çevrenizdeki birilerine karşı aşırı hoşgörülü olmanız ve denetimsizlik nedeniyle yaşam kalitenizin tehlikeye girdiğini ifade eder. Ancak ablanla birlikte kurbağayı sadece öldürmeye çalışıyorsunuz yani öldürmediniz ki bu büyük ihtimalle ablanızın “sizin aşırı hoşgörülü” huyunuzu değiştirmeye ve böylece sizin zarar görmenizi önlemeye çalıştığını anlatmaktadır. Kapının arkasındaki fındık ise sizi bu huyunuzu değiştirdiğinizde hayatınızda yeniş bir dönem başlayacağını, yeni proje ve atılımların sizi beklediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir