Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Kabul Günü Görmek

Rüyada kabul günü ne demektir?

Ben rüyamda bir kutlama yapmak için kabul gününde toplandığımızı gördüm, sınıfımdan birisi, onun abisi ve kız arkadaşı vardı, sonra bir ara evde onları bulamadım, baktığımda hepsi salonda oturuyordu, tam olarak hatırlamadığım biriydi ben kapı tarafına oturmuştum “bu tarafa otur” dedi, ben “böyle iyi” dedim sonra üstümde beyaz ve etekleri geniş bir kıyafet vardı, kapıda duran birisinin elindeki bir şey birden yanmaya başladı, ben hemen söndürüp diğer tarafa oturdum, acaba bu rüyayı yorumlar mısınız?

Rüyada kabul günü görmek tabiri

Rüyada altın günü, dolar günü, komşu günü, arkadaş günü gibi bir kabul günü görmek, kabul gününe gitmek, kabul gününe katılmak sosyal ilişkilerde mutlu, güzel günleri simgeler. Rahatlama, huzuru işaret eder.

Rüyada bir şeyin yandığını görmek hayattaki değişimin simgesi olup bu değişimin sizde biraz zorluk çıkaracağını, belkide yoracağını, sıkıntılar yaşayabileceğinizi temsil ederken yangında ölüm olmaması bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını gösterir.

Rüyada yangın söndürmek gerçek hayatta size veya sevdiklerinize zarar verecek bir tutkuyu kontrol etmeyi öğrendiğinizi ve bu sayede yaşayabileceğiniz acı, üzüntü ya da kederi uzaklaştırdığınızı temsil eder.

Rüyada kabul gününe katılmadığını görmek çevrenizdeki insanlar tarafından dedikodunun yapıldığına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir