Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kaburga Görmek

Rüyada kaburga görmek neyin ifadesidir?

Hocam bu aralar hep rüyamda yılan görüyorum. Yine dün gece rüyamda yılan gördüm ama rengini tam çıkaramıyorum ya gümüş rengi ya da açık kahverengi bir şeydi. Yılan sol kaburgamın altını delmişti. Sonradan fark ettim ve onu tuttuğum gibi çektim, çıkardım ve uyandım, bu ne demek ?

Kimden: mert
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar

Rüyada kaburga görmek yorumu

Mert selam, gördüğün rüyanın felsefi mesajı çok derin gibi görünüyor. Ben burada sana sadece ipucu vereceğim ve rüyanın mesajını tespit etmeyi sana bırakacağım.

Rüyanın iki ana unsuru var; rüyada yılan görmek ve kaburga kemiğinden yılan çıkartmak. Yılan hakkında bilgiyi yılan sayfasında bulabilirsin. Kaburga hakkında bilgi ise aşağıdadır.

Rüyada kaburga görmek koruyucu, eş, din, kitap anlamlarını simgeler. Kutsal kitap İncil’deki anlamında, kaburga eşinizi ifade eder. Bazı kültürlerde Rüyada kaburga görmek yoksulluk ve sefalet simgeler.

“Rüyada Kaburga Görmek” için bir yanıt

Annem bir devlet adamını güvenlik güçlerinden saklıyor, kenarda tertemiz su akıyor kanaldan, sadece masum masum bakıyor ona acıyorum. Saklanmasının getirdiği tedirginliği yaşıyorum, yanlış olduğunu düşünüyorum ama bir şey konuşmuyoruz. Misafirlere kurban kesiyoruz bir an da kaburga kemikleri falan hayvanlarca yerde parçalanmış olarak görüyorum. kan yok et var. 41, Kadın, boşanmış, memur. Atama geçici görev vs. bekliyorum, belirsizlikler var hayatımda, göçebe gibiyim, şu an ailemin yanındayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir