Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Kaçak Görmek

Rüyada kaçak görmek neye delalet eder?

Merhabalar, ben eski sevgilim ve tanımadığım bir erkeği bir evin içinde gördüm. Tanımadığım adam meğer bir kaçak imiş, eski sevgilimin bir arkadaşıymış ve hapisten kaçmış, beni sevdiğini söylüyordu, sonra birden yumruk yumruğa kavga etmeye başladılar. Kaçak kişi onu sırtından bıçaklamaya kalktı ve sonucunda eski sevgilim koltuk altından yaralandı, hastaneye gittik ve benim ellerimde de tırnak izleri ve yaralar vardı. Sonra gayet mutlu bir şekilde hastaneden çıktık. Şimdiden yorumunuz için çok teşekkürler.

Rüyada kaçak görmek yorumu

Aliye selam, gördüğün rüya iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade ederken daha az gergin yaşamanın yollarını bulmanız gerektiğini simgelemektedir. Lütfen eski sevgili sayfasını inceleyin.

Rüyada kaçak görmek size ait olmayan fakat başınızı ağrıtan bir takım konularla ilgili olarak gereksiz yere çok fazla zaman ve emek harcadığınızı ifade eder. Rüyada kaçak olmak, kaçak olduğunu, bir şeyden ya da birinden kaçtığını görmek hayatınıza biraz daha canlılık getirmek amacıyla gerekli olan şeyleri elde etmek için araştırma yapmanız, öğrenmeniz ve bunları uygulayıp daha aktif bir hayata geçmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada kaçak olarak sinemaya, gösteriye, maça girmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında ihtiyaçlarının önceliğinde bir sıralama hatası olduğunu, kişinin bir konuda yanlış karar verdiğini temsil eder. Rüyada kaçak bir şekilde otobüse, gemiye, metro veya trene kısacası bir taşıma aracına biletsiz binmek ise rüyayı gören kişinin hayattaki bazı hedeflerine ulaşmasının şu anda mümkün olmadığını, belirli bir sürenin geçmesi gerektiğini temsil eder.

Rüyada haydut görmek neye çıkar?

Rüyada bir haydut yani kanun kaçağı görmek kurallara karşı gelme iç güdünüzü temsil eder. Rüyada haydut olmak, haydut olduğunu görmek sizin bastırılmış karakterinizi ve hayvansı yanlarınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir