Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Kaçakçılık Görmek

Rüyada kaçakçı görmek neye delalet eder?

Rüyamda amcamın ve iki amca oğlunun katırlarla sınırda kaçakçılık yaptıklarını ve kaçak bir şeyleri sınırdan sokmaya uğraşırken yakalandıklarını görüyorum ve çok üzülüyorum, babama “amcam neden böyle yaptı baba, onlara yardım edelim, kurtaralım onları” diyorum, babam da “kızım, amcanın çok borcu vardı, herhalde onları ödemek için bunu yaptı, onlara yardım edemeyiz, suçlarının cezasını çekecekler” diyordu? hayırdır inşallah bu neye işaret olabilir?

Rüyada kaçakçılık yapan birini görmek yorumu

Merve selam, rüyada amcanı görmüş olman aslında onunla gerçek yaşamda olan ilişkin hakkında ipucu verir ancak sen bu konuda bilgi vermemişsin. Rüyada amcayı görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada amca ile ilgili geçen olaylar dikkate alınmalı ve yorumlanmalıdır.

Rüyada kaçakçılık yapan birini ya da birilerinin kaçakçılık yaptığını görmek rüyayı gören kişiye her ne şart altında olursa olsun doğru yoldan ayrılmamak gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Kaçakçılık yapmak, kaçakçılık yaptığını görmek bir durum hakkında ne kendinizin ne de karşınızdakinin haklı olduğunuz konusundaki iddianızı kanıtlayamadığını gösterir.

Amcanın ve çocuklarının kaçakçılık yapması ve kaçakçılık yaparken yakalanmaları rüyanın tabirinde anlatılanları teyit etmekte ve hayatta her zaman doğru yoldan ilerlemek gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir