Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Kaçamak Yapmak

Rüyada kaçamak yapmak neye işaret eder?

Rüyamda arkadasim Yeşim ve Furkani goruyorum. Biz Yeşim ile bir kaçamak yapip trenle benim memlekete gidiyoruz, neyse variyoruz, eczanede isimiz varmis girip cikiyoruz, sonra bir yerlere takiliyoruz geziyoruz, annemde arkamizdan eczaneye bizi takibe geliyor, bizi goremiyor. Bizi disarida goruyor, bir surat yapiyor, Yeşim’le konusmuyor.

Sonra ben diyorum ki “biz 2 saat gezip gelelim” ama bu sirada yanimdaki bir anda Furkan oluyor, dondugumuzde bizim ev hem kafe hem ev oluyor, kasada babam var babamla Furkani tanistiriyorum, babam surat yapiyor “sen burada kalmaya mi geldin” diyor, Furkan da “evet” amca diyor, babamda “iyi o zaman, bizde kalacak yer yok basinim caresine bak” diyor, ben ortaligi ayaga kaldiriyom, Furkan agliyor “amca ben kotu biri degilim, arkadasiz Gökceyle, niye boyle yapiyorsun” diye.

O kafede de bizim lise hocalari var, o kadar kalabalik insanin arasindan bizimkileri bulmaya calisiyorum, Hasan hocam var onu ariyorum, bulamiyorum, Fatih hocami buluyorum ona yalvariyorum “bir seyler yapin hocam” diye, oda “tamam, ben halledeceğim” diyor, o arada uyaniyorum.

Rüyada kaçamak yapmak yorumu

Gözde selam, gördüğün rüyada bir çok olay geçiyor ama bunların temelinde arkadaşınla kaçamak yapmanız yer almaktadır.

Rüyada kaçamak yapmak rüyayı gören kişini şu anda yaşadıklarından ya da yaşadığı çevreden sıkıldığını, bir hava değişimi yaşayıp, bulunduğu ortamdan bir süre uzaklaşmak, yeni kişiler ve yerler tanımak arzusu taşıdığını temsil ederken rüyada kaçamak yaptığını görmek aynı zamanda bunun için bir adım atarken iyi düşünmek, planlı ve programlı davranmak gerektiğine işaret eder.

Rüyada kaçamak yapan birilerini görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki insanların bazı nedenlerle umutsuzluk veya bıkkınlık içine düştüklerini, bu durumun rüyayı gören kişiyi de olumsuz etkilediğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir