Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kaçırıldığını görmek neye delalet eder?

Rüyam İzmir’in eski köhne bir semtinde geçmekteydi, ailecek bir seyahatteyken annemle ben bir grup tarafından kaçırıldık, bizimle birlikte yaklaşık 15-20 kişi vardı. bir evin içine soktular bizi hatırladığım kadarıyla 5. kattı. annem cebinden bir miktar para çıkardı bana verirken adamlardan biri gördü ben hemen cebime koydum ama istedi, bende yarısını verdim yarısını sakladım.

Sonra her nedense adamlar bizi dışarıya çıkardı grupça ses çıkarmamamızı, çıkarırsak öldüreceklerini söylediler. Annem “fırsat bu fırsat bir yolunu bul kaç” dedi, bende “sensiz kaçmam birlikte kaçarız” dedim. Yemek molası için durduk, o sırada yanımıza bir polis geldi, “haydi şimdi tam zamanı” dedi, onun sözleriyle hemen yan sokaktaki ilk apartmanın merdivenlerinden çıkıp en üste gizlendim ama annem orada kalmıştı.

Apartmanın girişinde şişman bir kadın oturuyordu, benim oraya girdiğimi oda gördü. arkamdan ismimim söylendiğini duydum ama hiç durmadan en üste fırladım. Evin içinde hatırladığım bir sürü oyuncak vardı ve adamlar onları topluyordu. Ben annemin verdiği parayı ve oyuncak veya çaydanlık gibi bir şeyin içine sakladım. Lütfen söyler misiniz rüyada kaçırılmak veya rüyada kaçırıldığını görmek ne anlama geliyor? Rüya detayı: yaş: 27, cinsiyet: bayan, medeni hal: evli, meslek: turizm – eşimle birlikte kendi işimizde çalışıyoruz.

Rüyada kaçırıldığını görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir, bu etkiden kurtulmak için bir şeyler yapmak gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kaçırılmak rüya tabiri sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Kaçırıldığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda arkadaşımla yürüyorduk bir adam bizi arabayla kovalıyordu, arkadaşımı yakaladı ve benim nereye gideceğimi sordu, oda yerimi söyledi adam beni takip etti ve kaçırdı, bu ne demek oluyor?

Farklı zamanlarda 2 kişinin aynı rüyayı görmesi
3-4 ay önce arkadaşım ve bir başka arkadaşımla bizi kaçırıyorlar. ellerimiz kollarımız bağlı kız arkadaşım bir şekilde kapıdakileri oyalarken diğer arkadaşım beni kurtarmaya çalışıyor ben yaralanıyorum. Daha geçtiğimiz perşembe de arkadaşım aynı rüyayı görmüş. Fakat anlatmamıştım ona haberi yoktu.
Kimden: Nagihan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: aynı rüyayı 2 kişinin görmesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir