Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak neye delalet eder?

Rüyamda kaçırıldığımı gördüm. Ben rüyamda Suriye deymişim yani kaçırılmışım benimle bir kaç kisi daha var onları tanımıyorum, onlarda kaçırılmış , kendimi çölde buldum ve etrafımda beyaz giyinmiş kadınlar kızlar var, hiç erkek yok ve çadırlar da var.

Çok üzülmüştüm kaçırıldığım için, sonra bir çadırın önünde beyaz giyinmiş yaşlı bir kadının yanına gittim, sanki beni tanıyormuş gibi başımı dizine alıp sevdi. Bende sanki annemmiş gibi şefkat hissettim hiç tanımadığım birisi ve orası beni çok mutlu etti, ona “beni neden buraya kaçırdıklarını” sordum, o da “yakında öğrenirsin kızım” dedi. Sonra biraz yürüdüm ileride derin bir çukur vardı , çukurun etrafında genç kızlar uzanmış mutlu idiler bende onlara katıldım yani çukurun kenarına, hiç artık oradan gitmek istemedim hiç o kadar mutlu olmamıştım.

Nedir acaba bu rüyanın anlamı? Kaçırıldığını görmek neye işarettir. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada kaçırılmak nasıl yorumlanır?

Rüyada kaçırılmak veya  kaçırıldığını görmek birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir manası taşır.

Rüyada birinin kaçırıldığını görmek etkilemeye çalıştığınız birileri olduğunu veya birini etkilemek arzunuzu ifade eder. Dünya dışı varlıklar, ufolar tarafından kaçırılmak, kaçırıldığını görmek Bilinçaltınızdaki bastırılmış duygularınızı ifade eder.

“Rüyada Kaçırılmak” için 14 yanıt

Rüyada kardeşinin kaçırıldığını görmek
Rüyamda Babam ve kardeşim hastane’ye gidiyordu . Hastanede kardeşim kaybolmuştu . Kardeşimi bir kaç adam arabaya bindirip kaçırmaya çalışıyorlardı tam o sırada babam dönüp kardeşimi gördü ve onu kurtardı. Bu rüyanın manası nedir?

Abdurrahman merhaba,
Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek, hastaneye girmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder. Rüyada kardeşinin kaçırıldığını görmen uyanık hayatında etkilemeye çalıştığın birileri olduğunu veya birini etkilemek arzunuzu ifade etmektedir.

Rüyada kaçırılmak istendiğini görmek
Rüyamda bazı adamlar beni kaçırmaya çalışıyordu, etraf karanlıktı, beni kaçıracaklarken bir kadın geliyor ve beni kurtarıyor fakat kendisi kaçırılıyor, kendisini kurtarmam için bana numarasını veriyor, ben kaçıyorum hızla ve numarayı hatırlayamıyorum hatırladığım buydu, anlamını öğrenebilir miyim ?

Merhaba,
Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda hem etkilendiğiniz hem de etkilemek istediğiniz kişiler olduğunu, bu nedenle kafanızın çok karışık olduğunu göstermektedir.

Rüyada eski sevgilinin kaçırdığını görmek
Rüyamda eski sevgilimin beni kaçırdığını ve sonra yüksek bir yerden düştüğünü gördüm. Bu ne anlama geliyor ?

Derya merhaba, rüyanız gerçek hayatınızda bazı pişmanlıkları ve hayal kırıklıklarını işaret etmektedir. Sevgilinin düştüğünü görmek ise reel hayatınızda sizi endişe ve korkuya iten bir olaya tanık olduğunuzu ya da bir durum hakkında haber aldığınızı ve bu konunun sizde bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgelemektedir.

Rüyada kaçırıldığını görmek
Rüyamda birinin kardeşimle beni kaçırdığını gördüm. Çok kaçmaya çalıştık ama kaçamadık. Sonra bizi bir eve götürdüler o evde bir kadın vardı o bize çok iyi bakıyordu. Sonra babam bizi kurtarmaya çalıştı ama olmadı, arkasından biz kadını kandırıp kendimiz kaçtık. Bu rüya neye işaret ediyor?

Deniz merhaba,
Rüyanda kaçırıldığını görmek hakkında bilgi sayfada yer almaktadır. İlave olarak söylenebilecek tek şey, yaşamında zihninin berrak olacağı bir döneme girdiğin ve bu dönemde bazı şeyleri daha iyi anlayacağına işarettir.

Ben rüyamda gece yolda yürürken kaçırılmaya çalıştılar beni ve babam yetişip kurtardı ama babam onlara hiçbirşey söylemedi

Beni tanidigim ama hic konusmadigim birisi kacirti ama beni birakmiyordu, hic kim bana yardim etmedi beni kurtarmadi, bu ruyanin anlami nedir?

Rüyada sevmediğim birisi bana onun olacağımı söylüyordu ama benim orada olduğumu bilmiyordu bunu arkadaşıyla konuşuyordu benden hoşlandığını bilmiyordum ama rüyanın devamında cebinden resmim çıkmıştı. Cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir