Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak neye delalet eder?

Rüyamda kaçırıldığımı gördüm. Ben rüyamda Suriye deymişim yani kaçırılmışım benimle bir kaç kisi daha var onları tanımıyorum, onlarda kaçırılmış , kendimi çölde buldum ve etrafımda beyaz giyinmiş kadınlar kızlar var, hiç erkek yok ve çadırlar da var.

Çok üzülmüştüm kaçırıldığım için, sonra bir çadırın önünde beyaz giyinmiş yaşlı bir kadının yanına gittim, sanki beni tanıyormuş gibi başımı dizine alıp sevdi. Bende sanki annemmiş gibi şefkat hissettim hiç tanımadığım birisi ve orası beni çok mutlu etti, ona “beni neden buraya kaçırdıklarını” sordum, o da “yakında öğrenirsin kızım” dedi. Sonra biraz yürüdüm ileride derin bir çukur vardı , çukurun etrafında genç kızlar uzanmış mutlu idiler bende onlara katıldım yani çukurun kenarına, hiç artık oradan gitmek istemedim hiç o kadar mutlu olmamıştım.

Nedir acaba bu rüyanın anlamı? Kaçırıldığını görmek neye işarettir. Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada kaçırılmak nasıl yorumlanır?

Rüyada kaçırılmak veya  kaçırıldığını görmek birinin veya birilerinin sizi aşırı derecede etkilediğini gösterir. Bu rüya aynı zamanda yaşadığınız bu etki altından kurtulmak, kaçma gereksinimi hissediyorsunuz mesajı verir, aynen gerçek yaşamda okuldan kaçmak, işten kaytarmak gibi. Ancak kaçmak çözüm değildir manası taşır.

Rüyada birinin kaçırıldığını görmek etkilemeye çalıştığınız birileri olduğunu veya birini etkilemek arzunuzu ifade eder. Dünya dışı varlıklar, ufolar tarafından kaçırılmak, kaçırıldığını görmek Bilinçaltınızdaki bastırılmış duygularınızı ifade eder.

14 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir