Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Kaçmaya Çalıştığını Görmek

Rüyada kaçmaya çalıştığını görmek neye işaret eder?

Merhaba, aşağıdaki rüyamla ilgili yorumlarınızı rica ederim. Bir süre önce arkadaş vasıtasıyla tanıştığım bir bey vardı. Bir kaç kez görüştük ancak sonrasında birbirimize herhangi bir açıklama yapmadan ve tanımadan, sebepsiz yere koptuk. Rüyamda zor durumda olan, birilerinden kurtulmaya çalışan bir kaç kız arkadaşıma yardım etmeye çalışırken kaçmaya çalıştığımız binanın önüne bir araba yanaştı ve kapı açıldığında bahsettiğim bey içerisindeydi. Yardım etmeye gelmişti.

Yaşanan o hengameden kurtulduktan sonra kendisiyle baş başa kaldığımızda birbirimize sarıldık ve kısaca sitemde bulunduk, neden konuşmadan görüşmeyi kestiğimize dair ve görüşmediğimiz süre zarfında birbirimizi özlediğimizi söyleyerek tekrar tekrar sarılıyorduk.

Ardından çok alakasız şekilde kendimi çok yüksek olmayan ağaçlarla dolu yemyeşil bir bahçede erik ve yeşil elma toplarken ve bir yandan da eriklerden yerken gördüm. Ancak tüm bunlar arasında herhangi bir bağlantı kuramadım. Değerli yorumlarınızla yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Rüyada kaçmaya çalıştığını görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanızın ilk bölümünde hem siz birilerine yardım ediyorsunuz hem de erkek arkadaşınız tarafından size yardım ediliyor: Rüyada kaçmanız, kimi gizli korkularınız olduğunu göstermektedir. Rüyada yardım görmek, birine yardım etmek iş hayatındaki sorunların bitmesine işaret eder, başarı ve yükselmek anlamlarına gelir. Rüyada size yardım ediliyorsa, hayatınızda size destek olacak, sürekli yanınızda olan bir arkadaşınız olduğuna işaret eder. Bakınız yardım rüya tabiri sayfası.

Uzun süredir görüşmediğiniz erkek arkadaşı görmeniz ve devamı hakkında: Rüyada erkek arkadaşını görmek onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler verir. Rüyada erkek arkadaşıyla yürümek, gezmek, dolaşmak, eğlenmek, el ele tutuşmak uyanık yaşamınızda erkek arkadaşını ile ilişkinizde kimi pürüzler olduğunu ancak her şeye rağmen bu ilişkinin gitmesine izin verdiğinizi ifade eder. Rüyada erkek arkadaşla öpüşmek, öpüştüğünü görmek onun varlığını her zaman yanınızda hissetmek istediğinizi işaret eder. Rüyada erkek arkadaşıyla konuşmak, sohbet etmek, telefonda konuşmak, konuştuğunu görmek hayatta küçük şeyleri paylaşarak büyük mutluluklar elde etmeyi başardığınızı simgeler.

Buraya kadar olan bilgilerden rüyanız, uyanık hayatınızda onun yokluğunu hissettiğinizi, onu yanınızda görmek istediğinizi simgelemektedir. Meyve ağaçları ile dolu güzel bir bahçe görmek, nişanlanmaya ve evlenmeye yorumlanır, Elma koparmak, elma toplamak, elma almak gerçek hayatınızda projelerinizin olumlu gelişeceğini ifade eder. Erik toplamak, Erik topladığını görmek, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Rüyada erik yemek, erik yediğini gören kadın erkek evlat sahibi olur veya erkek evladından hayır görür.

Rüyanızın ana mesajı: arkadaşınızı hemen arayın, oturun doya doya sohbet edin.

“Rüyada Kaçmaya Çalıştığını Görmek” için 3 yanıt

Rüyada eski sevgiliden kaçmak
Rüyada eski sevgilimden kaçıyordum. Aynı evdeydik ben bir odaya giriyordum, o peşimden geliyordu, 2 kez oda değiştirdim gene geldi. Anlamı nedir acaba? Rüyada eski sevdiğinden kaçtığını görmek neye delalettir?

Merabalar ben uzun süredir biriyle gorusuyorum, hayırlı mi hayırsız mi diye istihare namazı kilip uyudum, rüyamda çok karışık şeyler gördüm, önce babayla bir yerden kaçıyoruz, babamı sakliyorum gidiyotlar, sonra gidip babaya bakiyorum yasiyor mu diye yasiyormus, daha sonra anneyle kaciyoruz savaş gibi bir şey çıkmış, kafam cok karisik hayırlı mi hayırsız mi size danışmak istiyorum.

Çiçek selam, gördüğün rüya esasında görüştüğün kişiyle olan ilişkinde bazı gizli korkularının sana rahatsızlık verdiğini, büyük ihtimalle çocukluk dönemlerinden kalan bu korkularınla yüzleşip huzura kavuşman gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir