Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kadayıf Görmek

Rüyada kadayıf görmek neye işarettir?

Rüyamda bir köprüden geçiyorum, köprünün bir tarafı sırf tel kadayıf, burma kadayıf, bu yani kadayıf türü tatlılarla dolu, fıstıklar dökülüyor resmen ama yağmur yağıyordu, bu yüzden ıslanmasın diye üstünü örtmüşlerdi.

Bunun manası nedir? 25 yaşında bekar bayanım, evlilik konusunda bir kararsızlık yaşıyorum ama inşallah son bulacak.

Rüyada kadayıf görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada kadayıf görmek servete ve sevinçle beraber lezzetlere veya kolay elde edilen rızka işarettir. Rüyada kadayıf tatlısı görmek tatlı bir haberin alınacağına düğün dernek kurulacağına işaret eder. Rüyada kadayıf pişirmek bolluk ve bereket anlamına gelir, kişinin kafasını kurcalayan bir sorunun cevabını bularak huzura kavuşmaya işaret eder.

Tel kadayıf ilim ve hidayete istikamet üzere dosdoğru yaşamaya delalet eder. Rüyada tel kadayıf tatlısı yediğini görmek Paranızı har vurup harman savurduğunu, daha dikkatli para harcamanız gerektiğini belirtir. Rüyada şerbetsiz kadayıf yemek para kazanacağınız bir işe girişmek demektir. Mal, kısmet, paradır.

Kadayıf çiğ ise içine haram karışacak demektir. Rüyada ekmek kadayıfı yemek bir yerden elinize para geçeceğine delalet ederken rüyada kadayıf satmak elinizden para çıkacağına, rüyada çiğ kadayıf zahmetli kazanca, rüyada pişmiş kadayıf kolay kazanca işarettir.

“Rüyada Kadayıf Görmek” için 2 yanıt

Bi mekan.. Neresi olduğunu tam kestiremiyorum. Yerde çok fazla tabak tabak kadayıf var,isteyen alıyor.

Nil selam, gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda tatlı bir haber alacağınıza, düğün dernek kurulacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir