Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kadeh Görmek

Rüyada kadeh neye işarettir?

Rüyada kadeh görmekGeçmişte ayrıldığım sevgilimi unutamadım. Rüyamda kendimi büyüdüğüm evde gördüm. Odanın kapısını açıyorum ve içeri giriyorum. Elimde bir kadeh vardı. İçindeki sanırım şarap idi onu bir kerede içip bitirdim. Odanın içinde ablam vardı. Elinde bir beyaz bezle odanın beyaz olan duvarlarını siliyordu. Duvarda duvar kağıdı olduğunu fark ettim ama gerçek hayatta yok. Cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekür ederim. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada kadeh görmek tabiri

Rüyada büyüdüğün evde olduğunu görmen şu anda yaşadığın bazı sıkıntıların çözümünün olmadığını düşündüğünü, kendini yorgun ve bıkkın hissettiğini, eski günlerin kaygısız, endişesiz, stressiz günlerine özlem duyduğunu temsil etmektedir.

Rüyada kadeh görmek ruhsal gelişime işaret eder. İç dünyanıza ilişkin arayışınızı ifade etmektedir. Rüya sahibinin hayallerini, hedefleri, idealleri ve yaşadığı hayal kırıklıklarını sorguladığını ve nerede hata yaptığını araştırdığını anlatır. Burada kadehin boş veya dolu olması, içinde ne olduğu ve kadehin yapıldığı malzeme rüyanın yorumu için büyük önem taşır.

Rüyada şarap görmek, güzel vakit geçirmek ve başarıya ulaşmak, maddi anlamda rahatlamak için belki de yaşamında bazı değişiklik yapmanın faydalı olabileceğini belirtir (çalışanlar için iş değişikliği gibi). Rüyada şarap içmek, sizi kızdıran ve çok üzen bir haber aldığınıza / alacağınıza işaret eder.

Rüyada ablanızı görmeniz sevginin ve şefkatin simgesidir ve iyi bir evlilik yapacağına işaret etmektedir. Beyaz bez ile beyaz duvarları silmesi hayırlara işaret olup, büyük ihtimalle sizin karamsar ruh halinden kurtulmanız için size destek olacağını, hakkınızda güzel gelişmelere yol açacak bir şeyler yaptığını / yapacağını temsil etmektedir. Duvarda duvar kağıdı olduğunu görmeniz yaşamınızda bir bariyer ya da kendiniz ve diğerleri arasındaki bir tür kalkan koyarak kendinizi izole ettiğinizi göstermektedir.

Rüyada kadeh görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada dolu kadeh görmek içindeki madde bilinmiyorsa genelliklere iyiliklere, sıhhat ve afiyete yorulur. Biliniyorsa içindeki madde ile birlikte yorumlanır.

Rüyada boş kadeh görmek reel hayatta yalnızlık ya da yalnızlıktan kurtulmak arzusunu simgeler. Bazı yorumculara göre bu rüya zarar, ziyan, maddi ya da manevi anlamda kaybetme manası taşımaktadır.

Rüyada yeni kadeh görmek güzel, mutlu bir evlilik ve çocuk sahibi olmak olarak yorumlanır.

Rüyada içki kadehi, içki dolu kadeh görmek hayırsız, rahatına düşkün bir çocuğa işaret eder,

Su kadehi, Rüyada su dolu kadehten su içmek çocuk sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada altın kadeh görmek gösteriş ve kendini beğenmeye işaret olup, hayatta mutlu ve huzurlu olmak için daha mütevazi olmak gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada gümüş kadeh görmek bekarlar için iyi huylu ve yaşamı boyunca mutlu olacağı, mutluluğu paylaşacağı biriyle evlilik yapmaya işaret ederken, evliler için hayırlı evlat sahibi olmaya veya evlatlarında hayır görmeye delalet eder.

Rüyada cam kadeh görmek hayatınızda bazı gizli şeylerin açığa çıkmasına izin vermek ve bu sayede iç sıkıntılardan kurtulmaya, rahatlamaya işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir