Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Kadın Cesedi Görmek

Rüyada kadın cesedi görmek ne demektir?

Merhaba ben Reyhan. Ben rüyamda çok güzel bir kadın cesedi gördüm ve epey zaman yanında kalıp onu muhafaza ettim. Kadın tamamen çıplak ve tabutta değildi, toprağın üstünde idi. Bir süre sonra bünyevi ihtiyaçlarım için eve gittim ve gün batımına doğru kadının bulunduğu dağlık araziye geri geldim. Fakat kadın çok değişmişti, yanık kul gibiydi vücudu yüzü, ağlamaya basladım ve külleri düzelterek eski haline getirmeye başladım (sacma bıraz ama) doğal olarak başaramadım. Uyandığımda da gözüm yaşlı, ağlamış olarak uyandım.

Rüyada kadın cesedi görmek neye yorulur?

Kerem merhaba. Rüyada ceset görmek artık kullanmadığınız ve körelmiş bir yanınızı işaret etmektedir. Rüyada kadın cesedi görmek içe kapanmayı işaret eder. Gelişen bir durum nedeniyle kendinizi çevreniz karşı kapattığınızı, bir süre yalnız olmak, sessiz kalmak isteğini işaret eder. Bu rüya genellikle yüksek stresli geçirilen günlerde görülmektedir. Hakkınızda hiç bir bilgi olmadığı için daha fazla yorum yapamıyorum. Yaşınız, işiniz gibi. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ceset görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın unsurları: ceset, güzel ceset, çıplak ceset, dağlık arazi

“Rüyada Kadın Cesedi Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda; küçük bir erkek çocuğun sırtında siyah bir poşetin içinde parçalanmış kadın cesedi görüyordum. Çocuk ceset torbasıyla bulunduğumuz odanın içinde dolanıyordu yanına yaklaştım çocuğa sordum bu poşetin içindeki ne? benim annem deyip üzerindeki poşet düştü ve içinde çocuğun annesine ait kesilmiş parçaları torbanın içinden dışarı çıktı. Sonra çocuğa yardım etmek istedim oradan birileri duruma gülüyordu ve bana yardım etme diye sesleniyorlardı. Sonra o hüzünle uyandım. Bu rüyama yorum yazarsanız sevinirim .

Selamun aleykum. Ben 34 yaşında bayanım, bu gece çok değişik rüyalar gördüm, hayırdır inşallah. Annem ölmüş çıplak kokmuş cesedi kenarda duruyormuş, bizde cesedi toprağa vermeyi unutmuşuz. Sonra kardeşim veya annem fenalaşıyor helikopterle doktorlar geliyor götürüyorlar, eve geliyormuşum kapıyı çaldığımda annem açıyor ben çok çok mutlu oluyormuşum, ağlamaktan boğuluyorum sanki. Annem yaşıyor diye, anneme sorduğumda ben öldüm sonra dirildim amma şuan kafam o tarafa çekiyor diyormuş, ben yine korkmaya başlıyormuşum orada da ağlamaktan boğularak uyandım. Lütfen bu rüyamın anlamı nedir? bana yorumlarsanız memnun olurum, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir