Rüyada Kadın İmam Görmek

Rüyada kadın imam görmek neye  işarettir?

İyi günler, dün gece rüyamda camiye gidiyorum. Yanımda bir iş arkadaşım var. Akşam namazını kılmak için gitmişiz. Tam oturacakken ön safta bir kadın imam fark ediyorum ve “Kadınlar erkeklerle ve onların önünde saf tutamaz” diyip arkaya gönderiyorum. Sonra namaza başlayacağız bir bakıyorum arkadaşım ve diğer topluluk ayrı ayrı başlamış bile. “Nasıl olur akşam namazındayız, önce hep beraber farz kılacağız” deyip imama bakıyorum, imam kadınmış.

Tanımadığım biri “Böyle şey olur mu, kadından imam olmaz” diyorum. Kadın secdeye kapandığı zaman onu göremiyorum. Annemlerin evinde bir yorgan var onu görüyorum, kadın secdeye kapandığında yorganın içinde kayboluyor sanki. Secdede oturduğu zaman görüyorum. Tüm bunlar olurken ayakta duruyorum ve namaz kılmıyorum. Yorumlaya bilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin. Ahmet, 31 yaş, Bursa.

Rüyada kadın imam görmek neye  yorulur?

Ahmet merhaba, rüyanız, gerçek yaşamınızda özellikle iş konusunda şaşırtıcı ve hayırlı gelişmeler yaşayacağınızı, iş hayatında başarı kazanıp, mevki sahibi olacağınızı müjdelemektedir. Rüyadaki unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada camiye gittiğini görmek, uyanık hayatınızda kaza ve belalardan uzak kalıp, emniyette olacağınıza işaret eder. Rüyada camide namaz kılmak, camide namaz kıldığını görmek, Hayırlı bir şey yapmak, sevap kazanmaya işarettir. Rüyada gördüğün kadın imam ise ilerlediğin hayırlı yolda karşılaşacağın şaşırtıcı gelişmeleri temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Yorum yapılmış.

  1. Şule dedi ki:

    Hayırlı günler. Rüyamda ben bir mescitteydim. Çok uzak yerlerden zengin giyinimli, çoğu aynı sülaleye mensup bir grup kadın gelmiş. Aralarında iki üç yabancı var biri de benim ve tek bekarım. Abdest aldık birlikte. Başımızı bağlarken, aralarındaki en uzun boylu kadın bana gülümseyerek “imamımız sen ol” dedi. Ben de “kadın imam olmaz, yan odada erkekler de namaz kılacaklar, o imamın sesi bize de gelir, ona uyalım.” dedim. Onlar da “olsun, ses gelse de bize uzak kalır yan oda, hem burada kadın kadınayız. Sen de kıldırsan fena olmaz. Biz seni seçtik.” dediler. Ben çok yanaşmadım buna ama hem içimden sorguluyorum “kadın imam kadın cemaate namaz kıldırabiliyor muydu ki” diye hem de içimden sureleri tekrar ediyordum namazda şaşırmayayım diye. İmamın sesi bize ulaşmadığı taktirde kıldıracaktım namazı. Bu rüyayı bana yorumlarsanız müteşekkir kalırım. Allah’ın selamı üzerinize olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*