Rüyada Kadın İmam Görmek

Rüyada kadın imam görmek neye  işarettir?

İyi günler, dün gece rüyamda camiye gidiyorum. Yanımda bir iş arkadaşım var. Akşam namazını kılmak için gitmişiz. Tam oturacakken ön safta bir kadın imam fark ediyorum ve “Kadınlar erkeklerle ve onların önünde saf tutamaz” diyip arkaya gönderiyorum. Sonra namaza başlayacağız bir bakıyorum arkadaşım ve diğer topluluk ayrı ayrı başlamış bile. “Nasıl olur akşam namazındayız, önce hep beraber farz kılacağız” deyip imama bakıyorum, imam kadınmış.

Tanımadığım biri “Böyle şey olur mu, kadından imam olmaz” diyorum. Kadın secdeye kapandığı zaman onu göremiyorum. Annemlerin evinde bir yorgan var onu görüyorum, kadın secdeye kapandığında yorganın içinde kayboluyor sanki. Secdede oturduğu zaman görüyorum. Tüm bunlar olurken ayakta duruyorum ve namaz kılmıyorum. Yorumlaya bilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin. Ahmet, 31 yaş, Bursa.

Rüyada kadın imam görmek neye  yorulur?

Ahmet merhaba, rüyanız, gerçek yaşamınızda özellikle iş konusunda şaşırtıcı ve hayırlı gelişmeler yaşayacağınızı, iş hayatında başarı kazanıp, mevki sahibi olacağınızı müjdelemektedir. Rüyadaki unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Rüyada camiye gittiğini görmek, uyanık hayatınızda kaza ve belalardan uzak kalıp, emniyette olacağınıza işaret eder. Rüyada camide namaz kılmak, camide namaz kıldığını görmek, Hayırlı bir şey yapmak, sevap kazanmaya işarettir. Rüyada gördüğün kadın imam ise ilerlediğin hayırlı yolda karşılaşacağın şaşırtıcı gelişmeleri temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada cami görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir