Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Kadın Kılığına Girmiş Erkek Görmek

Rüyada kadın kılığına giren erkek neye işaret eder?

Merhaba, öncelikle şimdiden rüyamı yorumlayacağınız için çok teşekkür ederim. Gördüğüm bu rüya içimde çok büyük bir korkuya sebebiyet verdi. Uyandığımda nefes almakta bile güçlük çekiyordum. Ben evli bir kadınım ve rüyamda evleneceğimi gördüm ama düğünüme dair içimde bir sıkıntı vardı tam bu esnada nur yüzlü hiç tanımadığım bir amca bana giyeceğim gelinliği tarif ederek yanıma yaklaştı, çok şaşırmıştım ve onunla konuşurken nedensiz içimin sıkıldığını ve nedenini sordum. sonra o bana bir şeyler anlatırken gözüm başka birine takıldı, bir kadın uzaktan beni izliyor ama gözlerinde öyle bir ifade var ki çok korktum hala etkisindeyim.

Neyse oda yanımıza geldi, beni teselli etmeye çalışıyor, kolumu sıvazlıyor ama onun bana dokunması içimi ürpertiyor. Diğer yanımda ki nur yüzlü yaşlı amcaysa bana bir şeyler anlatmaya devam ediyor ama ben yanımdaki kadından o kadar korkuyorum ki ne anlattığını anlamıyorum bile daha sonra kadın beni öpmek için yanağıma eğildi, sonra dudağımı öpmeye çalıştığını fark ettim ve karşımda kadın kılığına bürünmüş orta yaşın biraz üstünde bir adam gördüm ve korkudan dilim tutuldu, nur yüzlü amcaya “o kadın değilmiş beni dudağımdan öpmeye” çalıştı diyorum çevremde bir kaç kişi daha var hepsi anlıyor beni ama susuyorlardı.

Sonra adamı kovalamaya başladım, yolda iki kadın adamın dolduruşuna gelip bana küfrediyorlardı öylece uyandım ve üzerimde büyük bir ağırlık vardı o bakışlar içime öyle bir korku düşürdü ki, göğsümde bir ağırlık vardı nefes alamıyordum ve hemen besmele çekip dua etmeye başladım ve sabah ezanı okundu ben dua ederken içim biraz rahatladı ama bu rüyanın anlamını öğrenmeden tam anlamıyla bir rahatlığa eremicem.

İpuçları evleneceğini görmek, nur yüzlü birini, giyeceği gelinliği, kolunu sıvazlamak, dudağından öpmek, yaşlı kadın

Rüyada kadın kılığına girmiş erkek görmek tabiri

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda toplum içindeki yeriniz veya görünüşünüz hakkında kimi rahatsızlıklar içinde olduğunuzu simgelemektedir. Diğer insanların sizin hakkınızda neler düşündüğü, sizi nasıl gördükleri konularına fazlaca kafayı takıyorsunuz.

Buna benzer kimi rüyalarda ziyaretçilerimiz bu yoruma itiraz edip, “hayır ben bunlara kafayı takmıyorum” demektedir. Ancak unutmayın ki rüyalar insanın sansürsüz, baskısız gerçek bilinçaltını yansıtmaktadır. Gerçek hayatınızda durumunuzu gözden geçirip, rüyanızın verdiği bu mesajı dikkate alıp, faydasını görebilirsiniz.

“Rüyada Kadın Kılığına Girmiş Erkek Görmek” için bir yanıt

Bende rüyamda bir okul ortamında gördüm sıralarda filan oturuyoruz ama okul ortamı yeni ayrıldığım iş yerim aslinda. Yani iş yerimdeki insanlarla birlikte oturuyorum. Erkek kardesimde burada fakat saçları bir kadın gibi çok uzun ve ben saçlarını ödüyorum. Diyorum ki ben kız olduğum halde böyle değilim bunun saçları neden böyle diyorum. Ve bu anda bunu babama da söylemiş oldugumu görüyorum. Biraz geri çekilip baktığımda üzerinde mini kot etek olduğunu goruyorum kardeşimin. Bunun anlamı ne olabilir ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir