Rüyada Kadın Medyum Öpmek

Rüyada bir kadın medyumu öptüğünü görmek neye işarettir?

Rüyamda sevdiğim kadınla bir kafedeydik, oturmuş bir şeyler içiyor bir taraftan da sohbet ediyorduk (bu aralar is değiştirme durumum, biraz kafam karışık). Bu arada karşı masada yalnız oturan orta yaşlı bir kadının dikkatle bize baktığını gördüm, gözüm ona takıldı ve bunu kız arkadaşımda gördü “hop hop ne oluyoruz. Burada ben varım, bari benim yanımda başka kadınlara bakma, utanmıyor musun” dedi. Durumun hiç sandığı gibi olmadığını, o kadın özellikle bize dikkatle baktığını anlatmaya çalıştım.

O anda kadın masasında kalkıp, yanımıza geldi, oturabilir miyim dedi? Arkadaşımla şaşırmıştık, “buyurun oturun” dedik. Kadın bana dönerek, “ben bir televizyon kanalı medyumuyum, senin yeni işe başlayacağını biliyorum, beni dudaklarımdan sıkıca öpersen sana ne olacağını söylerim dedi” Şok olmuştuk, o anda uyandım.

Kimden: halil
Cinsiyetiniz: bay
Yaşınız: 18
Medeni Durumunuz: Bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu,beklemekte
Anahtar kelimeler: bayan medyum,dudaktan öpmek

Rüyada kadın medyum öpmek neye işarettir?

Halil merhaba, gördüğün rüya birilerinin yardımına ya da yol göstermesine gereksinim duyduğunu ancak bunu yanlış yerde aradığını işaret etmektedir.

Rüyada medyum görmek bilgili, güvenilir, dürüst bir kişinin önerilerine, desteğine ihtiyacınız olduğunu simgeler. Rüyada birinin dudağını öpmek, aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili mesajlar verir. Dudaktan öpüşmek, sevdiği kimseyi ağzından öptüğünü görmek eline geçecek paraya, yanağından öpmek kazanacağı paraya işarettir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir