Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Kadınbudu Görmek

Rüyada kadınbudu köfte görmek neye delalet eder?

Selamlar. Dün gece rüyamda yemek yapıyordum. Aslında ben mecbur kalmadıkça yemek yapmam zaten yaptıklarımda ya kek ya da yumurta kırmak. Sağ olsun mutfak işlerine annem bizi sokmuyor. Rüyamda kadın budu köfte yapıyorum, ne alakaysa. Hayatta hiç yapmadım. Köfteleri hazırladım ve tam kızgın yağda kızartmaya başlayacaktım ki annem “dur kızım, önce haşlamalısın, o zaman daha yumuşak olurlar” dedi. “Ama anne, bu köfteler haşlanmaz, nereden çıkarıyorsun bunu” dedim. Sonrasını hatırlamıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Name: Sena
Cinsiyetiniz: Bayan
Yaşınız: 30
Medeni durumunuz: Evli
Şu anki ruh haliniz: Korkulu
Subject: yemek yapmak
Anahtar kelimeler: köfte pişirmek

Rüyada kadınbudu köfte görmek tabiri

Rüyada kadınbudu köfte görmekSena merhaba, rüyada yemek yaptığını görmek rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, dileklerinin kabul olacağına işaret ederken aynı zamanda kişinin gerçek yaşamında yeni sorumluluk ve roller alacağına, bunun onu mutlu edeceğine delalet eder. İslami tabirleri ise yemek yapmayı helal kazanç, bol rızk, duasının kabulü, karlı iş, mutlu hayata delalet olarak yorumlar. Bu rüya aynı zamanda kişinin cömert olduğuna, ihtiyaç sahibi olan herkese yardım ettiğine ve onlardan aldığı hayır duasıyla işlerinin hep yolunda gidip, saadet içinde mutlu bir hayat süreceğine rivayet edilir.

Rüyada kadınbudu köfte görmek rüyayı gören kişinin kendisiyle alakası olmayan bir olay nedeniyle başınızın derde gireceğine delalet eder ve bu beladan çok zor kurtulacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir